Як вибрати ідеальний колір волосся: 3 простих способи

Літо – пора стильних експериментів. І якщо ти зважилася змінити свій стиль і образ, тоді радимо почати саме з волосся, так як воно вважається однією з найголовніших переваг і прикрас будь-якої дівчини. Влітку можна експериментувати не тільки з модною стрижкою, але і з фарбуванням волосся. Тільки будь обережна, твій новий колір повинен не тільки підкреслювати весь твій образ, а й також ідеально підходити тобі. Як же вибрати ідеальний колір волосся і не помилитися у виборі?

Ми розповімо, як можна правильно підібрати ідеальний колір волосся за допомогою трьох простих способів.

  • Зверни увагу на колір очей. Якщо ти зважилася на модне фарбування, і не знаєш який тон фарби вибрати, для початку зверни увагу на свій колір очей. Як стверджують майстри-перукарі саме райдужка і кільце навколо неї зможуть визначити який відтінок краще підійде тобі. Якщо ти помітила, що навколо твоїх зіниць видніється візерунок у вигляді “сяючого” сонячного кола або невеликих цяток по колу, тоді рекомендуємо спробувати теплі відтінки. А ось якщо навколо зіниці ти бачиш тонкі прямі лінії у вигляді пелюстків, або ці лінії мають нерівності, тоді модні майстри рекомендують зробити вибір на користь холодних відтінків фарби.

Як вибрати ідеальний тон фарби

  • Визнач свій тон шкіри. Важливу роль у виборі ідеального відтінку для волосся грає тон шкіри. Для початку визнач який у тебе тон шкіри: теплий, холодний або нейтральний. Для теплого тону вибирай каштанові, шоколадні відтінки або колір кориці. Для власниць холодного відтінку вибирай світлі, теплі відтінки золотистого кольору. А якщо у тебе нейтральний тон шкіри, тоді рекомендуємо підбирати медово-каштанові або золотисті кольори з карамелевими пасмами.

Як вибрати ідеальний тон фарби

  • Порівняй свій тон шкіри з кольором очей. Після того, як ти визначилася який у тебе тон шкіри і звернула увагу на свій колір очей, ти зможеш підібрати ідеальний для себе колір волосся. Якщо у тебе вийшло так, що шкіра, і очі належать до теплого кольоротипу, тоді вибирай відтінки шоколаду, бурштинові, карамельні, медові, солом’яні, пшеничні. Якщо ж у тебе вийшло так, що шкіра і очі холодного кольоротипу, тоді можеш сміливо ставати руденькою або брюнеткою. Такому кольоротипу також чудово підійдуть світло-русявий колір, попелястий блонд, холодний каштановий, і інші холодні відтінки. А якщо у тебе поєднуються і теплий і холодний кольоротип, тоді можеш не переживати, тобі підійдуть абсолютно всі відтінки!
Поділись


Новини партнерів