5 продуктів, які здатні виводити нікотин з організму

Щоб нейтралізувати токсини нікотину, необхідно регулярно приймати вітаміни Е, С і А, а також селен. Крім таблеток з аптеки, ці речовини містяться в деяких овочах і фруктах.

Ківі

Коли ти палиш, рівень вітамінів А, С і Е, необхідних для нормальної життєдіяльності організму, знижується. Ківі не тільки швидко допоможе поповнити запас цих речовин, але і нейтралізує шкідливий вплив вільних радикалів, які постійно атакують здорові клітини, особливо під час паління.

Цитрусові

Апельсини, лимони, мандарини, грейпфрути та інші представники сімейства цитрусових по праву вважаються чемпіонами за вмістом вітаміну С. Вітамін С прискорює метаболізм, покращує кровообіг і допомагає виводити канцерогени з легенів, що накопичилися на слизовій після регулярного вдихання сигаретного диму.

Гранат

Куріння підвищує кров’яний тиск і знижує рівень вмісту кисню в крові. Боротися з цими симптомами допомагають гранати, які покращують кровообіг і допомагають організму виробляти більше кров’яних клітин.

Морква

Морквяний сік багатий на вітаміни А, С, К і В, які довели свою ефективність у виведенні нікотину з організму. Систематичне вживання моркви допоможе повернути шкірі здоровий колір і еластичність, а також частково розгладить дрібні зморшки, які утворилися від паління .

Шпинат

Шпинат містить фолієву кислоту і вітамін B9, які є кращими помічниками в справі виведення нікотину з організму. Вітамін B9 допомагає відновити сон, порушеннями якого часто страждають курці, а фолієва кислота бореться з абстиненцією нікотину.

Поділись


Новини партнерів