Як позбутися пігментних плям?

Сучасна косметологія пропонує масу варіантів освітлення і навіть повного усунення пігментних плям

Умовно всі методи можна розділити на дві групи: салонні і домашні. Вони відрізняються вартістю і ефективністю, але усі спрямовані на те, щоб зняти верхній шар шкіри, в якому міститься небажаний пігмент.

У салоні вам можуть запропонувати лазерне або мікрокристалічне шліфування, а також різноманітні кислотні пілінги. Трохи рідше використовуються електро- і фонофорез.

У домашніх умовах жінки, які знехтували використанням сонцезахисного крему під час засмаги, також можуть допомогти собі за допомогою косметичних засобів, що містять кислоти. Це можуть бути креми, сироватки, тоніки, засоби для вмивання і так далі. Кількість активних речовин, що міститься в них є набагато меншою, ніж в професійних препаратах. Тому для того, щоб позбутися пігментних плям в домашніх умовах, вам потрібно буде докласти чимало зусиль і витратити багато часу.

Також широко застосовуються продукти, до складу яких входять петрушка, сік лимона і інші рослинні екстракти.

Пам’ятайте, що займатися висвітленням пігментації краще після закінчення літнього сезону. В іншому випадку пошкоджена освітлювачами шкіра може знову піддатися негативному впливу сонячних променів.

Поділись


Новини партнерів