Чому вага не зменшується, навіть якщо ти майже нічого не їсиш?

health eating and weight loss

Незважаючи на всі твої зусилля, стрілка вагів вже кілька тижнів перебуває на одній позначці? Дізнайся, які фактори можуть перешкоджати твоєму схудненню.

Ти все-таки їсиш зайве

Навіть якщо обсяг порції порівняно невеликий, калорійність з’їдених тобою продуктів може зашкалювати. Рослинна олія, солодкі йогурти і сирки, тофу, авокадо, сухофрукти і насіння підвищують ймовірність появи зайвої ваги, оскільки містять велику кількість жиру і калорій.

Ти мало спиш

Наукові дослідження давно довели вплив нестачі сну на зниження метаболізму. Для відновлення сил організму необхідно не менше семи годин сну на добу. При меншій кількості відпочинку сповільнюється спалювання калорій.

Тобі потрібно перевірити щитовидку

Оскільки обмін речовин регулюють щитовидка і гіпофіз, будь-які захворювання, пов’язані з цими залозами, провокують коливання ваги, часто дуже серйозні. Наприклад, гіпотиреоз – ослаблення діяльності щитовидної залози – призводить до уповільнення швидкості обміну речовин і збільшення ваги.

Твій основний прийом їжі припадає на вечір

Нечіткий і нерегулярний режим харчування з перевагою на вечір призводить до уповільнення обміну речовин. Якщо ти звикла снідати чашкою кави, обідати сендвічем, а за вечерею влаштовувати свято живота, то навіть при дотриманні добової норми калорій вага не відступатиме.

Ти страждаєш від постійного відчуття голоду

Постійне відчуття голоду – стрес для організму і сигнал про те, що потрібно запасати жир. По суті – це природна реакція, що захищає органи і системи від виснаження.

Поділись


Новини партнерів