Ці ягоди називають рослиною «від всіх хвороб»

Аронія (або чорноплідна горобина) – це рід чагарників, відомий, як чокер, який росте у вологих лісах і на болотах. Крім чудового смаку, аронія є потужним детоксіфікатором і може також руйнувати сполуки, що викликають рак в організмі людини.

Дослідження показали, що вона може боротися з раком печінки, легенів, грудей і товстої кишки, а також запобігає накопиченню важких металів в організмі. Крім багатого вмісту вітаміну B, C і E, аронія містить флавоноїди, мінерали та фолієву кислоту, а також антоціани, які відповідають за протиракові властивості.

Аронія також може затримати процес старіння і зміцнить вашу імунну систему. Вітаміни C і E є потужними антиоксидантами, які можуть вражати бактерії і віруси, а також вона може зменшувати запалення. Регулярне вживання цих ягід може знизити рівень артеріального тиску і холестерину, а також поліпшити функції щитовидної залози.

Користь для здоров’я від аронії не припиняється на цьому – вона відмінно працює проти більшості проблем травлення, таких як біль в шлунку, розлад шлунка, діарея та запалення слизової оболонки.

Плід може полегшити стан при жовчнокам’яній хворобі і підтримувати правильну функцію печінки. Аронія також може сприяти зниженню ваги, хоча ми радимо спочатку звернутися до вашого лікаря, перш ніж використовувати її для схуднення або лікування будь-якої недуги.

Кращий спосіб зберегти корисні речовини аронії – це заморозити її. Аронія прекрасно справляється з низькими температурами, тому вам не доведеться турбуватися про те, що процес заморожування зруйнує її поживні речовини.

А також ви можете приготувати з неї сік! Кращий спосіб приготувати сік аронії – за допомогою соковижималки або кухонного комбайна. Нічого не потрібно додавати в сік, хоча деякі люди розбавляють його водою.

Сік слід вживати протягом 24 годин. Ви можете заморозити його так само, як і фрукти, але пам’ятайте – що таку аронію не можна знову заморожувати!

Для досягнення найкращих результатів фахівці пропонують:

  • для профілактики випивати 1 стакан соку аронії вранці перед сніданком;
  • для лікування робити це перед кожним прийомом їжі.

Тримайте сік аронії в темному і прохолодному місці або в холодильнику, щоб він не зіпсувався.

Якщо у Вас серйозні проблеми зі здоров’ям або сильні болі, рекомендуємо Вам звернутися за консультацією до лікаря. Самолікування може бути небезпечним для Вашого здоров’я.

Джерело

Поділись


Новини партнерів