Виявлено несподіваний спосіб зниження тиску

У аптеках дуже багато ліків від високого тиску, але лікарі виявили, що БАДи, дієта і правильний спосіб життя допомагають впоратися з недугою не гірше за таблетки!

Вчені з університету Рочестера опублікували в вересневому номері журналу про гіпертонію Journal of Clinical Hypertension рекомендації про те, як досягти стійкого зниження тиску без ліків.

Зміни в способі життя. Дослідники прийшли до висновку, що правильна дієта є найкращим способом лікування високого кров’яного тиску.

Лікувальна дієта включає в себе зниження споживання натрію і введення в раціон цільного зерна, фруктів, овочів і знежирених молочних продуктів.

Дослідники розглянули в ході дослідження 9 біологічно активних добавок, в тому числі часник, кальцій, вітамін D, риб’ячий жир і білок сої.

Ефективними виявилися БАДи з калієм і коензимом Q10 – вони дійсно знижують артеріальний тиск.

Інші харчові добавки не принесуть особливої ​​користі для лікування гіпертонії, але немає ніякої шкоди у вживанні їх, кажуть дослідники.

Що стосується способу життя, гіпертонікам обов’язково потрібно щодня робити спеціальні вправи, які заспокоюють нервову систему і поліпшують кровообіг.

Джерело

Поділись


Новини партнерів