Шкідливі харчові звички, які погіршують здоров’я

Шкідливі харчові звички можуть провокувати отруєння та інші проблеми з шлунково-кишковим трактом. У цій статті ми підготували для вас список заборон.

До списку увійшли:

1. Контакт з сирим м’ясом. За словами фахівців, сире м’ясо (і риба) може містити велику кількість бактерій, здатних викликати харчове отруєння. У холодильнику м’ясо не повинне зберігатися поруч з іншими продуктами. Крім того м’ясо без видимих ​​слідів бруду не потребує миття, запевняють експерти: його миття лише сприяє поширенню мікробів разом з бризками води.

2. Куштування зіпсованої їжі. Якщо якась їжа викликає сумніви в своїй свіжості, то її і не варто куштувати на смак, підкреслюють інфекціоністи.

3. Розморожування. Експерти вважають неправильним розморожування продуктів при кімнатній температурі – краще в холодильнику або мікрохвильовці.

4. Вживання сирого тіста. Сире тісто не потрібно пробувати, наприклад, тому що в ньому можуть бути присутніми сирі яйця, які часто виявляються джерелом шкідливих бактерій. Та й в борошні теж можуть знаходитися мікроорганізми, що сприяють отруєнню.

5. Охолодження їжі. Не залишайте їжу до повного охолодження поза холодильником, дають пораду фахівці: це збільшує ризик розмноження патогенних бактерій.

Джерело

Поділись


Новини партнерів