Потужна рослина для відновлення роботи печінки

Ця рослина є унікальною своєю здатністю захищати, очищати і відновлювати клітини печінки і вона не має аналогів у світі!

Молочний чортополох здатний захистити печінку від синтетичних хімічних речовин, які проникають в наші тіла, від ацетамінофена і спирту до важких металів і випромінювання.

Розторопша була схвалена офіційною медициною в 1986 році в якості лікування захворювань печінки і широко використовується для лікування алкогольного гепатиту, жирової хвороби печінки, цирозу печінки, отруєння печінки і вірусного гепатиту.

Було також доведено, що вона захищає печінку від шкідливої дії таких ліків, як ацетамінофен.

Активний інгредієнт або печінково-захисне з’єднання в розторопші відоме як силімарин, Ця речовина фактично складається з групи з’єднань, званих флавоноліньянами, допомагає відновлювати клітини печінки, шляхом стимулювання синтезу білку.

Змінюючи зовнішній шар клітин печінки, вони запобігають попаданню токсинів всередину. Силімарин також сприяє зростанню клітин печінки. Він може зменшити запалення, що дуже важливо для людей із запаленням печінки або гепатитом.

Розторопшу використовують для усунення порушення роботи надниркових залоз, поліпшення функцій кишківника, використовується для лікування псоріазу (збільшує потік жовчі).

Цю траву рекомендують обов’язково вживати для чищення від поразки токсичними речовинами і при дисфункції печінки із-за дії токсинів.

Попередні лабораторні дослідження також показують, що активні речовини в розторопші можуть чинити протиракову дію. Одно активна речовина, відома як силімарин, має сильні антиоксидантні властивості.

Побічні ефекти

Жінки з гормонозалежними станами, такими як ендометріоз, міома матки і рак молочної залози, яєчників або матки, не повинні приймати або використовувати екстракт розторопші через його можливі естрогенні ефекти.

Чоловіки, у яких є рак передміхурової залози, не повинні приймати розторопшу без схвалення лікаря.

Властивості розторопші: антиоксидантні, протизапальні, антиканцерогенні, гепатопротекторні, імуностимулюючі, можливо естрогенні.

Свідчення для застосування: алкогольний гепатит, жирна хвороба печінки, цироз печінки, отруєння печінки і вірусні гепатити. Вживання розторопші може принести користь наднирковим залозам і кишківнику. Успішно застосовують насіння розторопші при псоріазі, для зниження рівня холестерину, для захисту печінки при прийомі сильних ліків, для усунення кандидозу, харчової алергії, застосовують для зниження рівня цукру в крові, очищення крові, лікування варикозу.

Насіння розторопші змолоти в порошок, можна в кавомлині. Не рекомендується заготовлювати порошок про запас, варто робити запас порошку на 1-2 дні і зберігати в щільно закритій маленькій місткості, так ви отримаєте максимальні результати.

Рекомендується вживати по 1 чайній ложці сухого порошку 1-3 рази в день, за 25-30 хвилин до їжі, запиваючи теплою водою. Порошок розторопші покласти в рот, злегка розмочити водою і проковтнути.

Курс лікування розторопшею 20-40 днів, потім роблять перерву 14 днів і можна повторити курс знову.

Перед застосуванням засобів народної медицини необхідно проконсультуватися з лікарем.

Джерело

Поділись


Новини партнерів