Експерти назвали продукти, які без шкоди для здоров’я знижують апетит

Тільки продумане і збалансоване правильне харчування допоможе скинути зайву вагу.

На сьогоднішній день в світі існує мільйони різних дієт, однак жодна з них не призведе до бажаного результату, якщо людина не буде займатися спортом і правильно, а головне збалансовано харчуватися. Є ряд продуктів, які знижують апетит і допомагають худнути.

Одним з таких продуктів є червона риба. У ній міститься велика кількість протеїнів і жирних кислот омега-3. Саме це поєднання компонентів дозволяє надовго позбутися почуття голоду. При цьому риба задовольняє значну частину потреб організму в мінералах і мікроелементах. Також червону рибу корисно їсти ще і через те, що вона знижує ризик розвитку діабету, ожиріння і серцево-судинних захворювань.

Авокадо також корисно їсти тим, хто хоче схуднути і рідше хотіти їсти. Цей продукт також багатий жирними кислотами, які приносять велику користь людському організму. Ще одним «борцем» з голодом є насіння чіа. Цей продукт здатний вбирати в себе велику кількість вологи, яка перевищує його вагу приблизно в 12 разів. Саме цей ефект дозволяє надовго позбутися почуття голоду.

Яйця будь-якого сорту також допомагають позбутися від почуття голоду. Різні дослідження показали, що ті люди, які регулярно їдять на сніданок сирі або варені яйця, в більшості випадків втрачають вагу і знижують апетит.

Імбир однаково корисний і в зниженні ваги, і в підтримці імунітету. Коріння цієї рослини багате хімічною сполукою гінгеролом, яке не тільки покращує обмін речовин, але і активно бореться із запальними процесами в організмі.

Поділись


Новини партнерів