Зачіски, які викликають головний біль

А ви знали, що деякі звичні для нас зачіски можуть викликати головний біль та псувати стан вашого волосся?

У Техаському університеі провели невелике дослідження і визначили з його допомогою найшкідливіші жіночі зачіски.

Один з фахівців цього закладу, Жозефіна Кінтанілья-Даєк заявила, що немає нічого гіршого, ніж туго заплетене волосся і улюблені багатьма модницями “кінські хвости”.

Чим поганий кінський хвіст?

Високо підняте на потилицю і туго перев’язане гумкою волосся є причиною частого головного болю. Через те, що локони стягнуті і постійно перебувають в одному і тому ж положенні, порушується мікроциркуляція крові в шкірі голови. Це погіршує кровопостачання кори головного мозку, що і призводить до затяжних мігреней.

Так само впливають на кровоносну систему і туго заплетене волосся. Дуже шкідливою для здоров’я також є зачіска з укладеними над головою в корону однією або декількома косичками. Особливо, якщо у дівчини від природи довге і дуже густе волосся. Вся ця вага при тривалому носінні тисне на голову і призводить до появи головного болю, неуважності і нервозності.

Крім навантаження на голову, перераховані зачіски погіршують стан самих локонів. Через стягнутість волосяні цибулини відчувають дефіцит кисню і поживних речовин, тому волосся починає повільно, але впевнено рідшати.

Що корисно для волосся?

Доктор Кінтанілья-Даєк порадила жінкам рідше робити такі зачіски і частіше влаштовувати для свого волосся “розвантажувальні дні”. В цей час варто ходити з розпущеним волоссям і не використовувати засоби для укладки. Фахівці також радять якомога рідше користуватися металевими шпильками і затискачами. Вони травмують і ламають волоски.

Дуже корисно спати на шовкових наволочках. Вони не тільки гігієнічні і приємні для шкіри, але ще і сприяють гладкості волосся. Після такого нічного релаксу локонам не знадобиться укладка. Вони і так будуть блискучими і шовковистими.

Джерело

Поділись


Новини партнерів