ТОП-3 методи очистки жовчного міхура

Жовчний міхур – це один з органів, що забезпечують нормальний процес травлення. Довжина його досягає 12 см, ширина – 5 см. У нормі обсяг жовчного міхура становить 50 кубічних см. При патології жовчного міхура розмір його може значно збільшуватися.

Перший метод очищення жовчного міхура

3 дні потрібно приймати оливкову олію (ефективний розчинник жовчі) по 1 столовій ложці 3 рази на день. Приймати олію необхідно за 1 годину до їжі. 3апивати (повільно) соком лимона або грейпфрута в кількості, яка дорівнює кількості олії.

Другий метод очищення жовчного міхура

З неочищеної редьки зробити 0,5 л соку, на що може піти близько 1 кг овоча. Приймати по 1 столовій ложці хвилин через 20-25 після їжі. За відсутності болю впрожовж декількох днів дозу слід поступово збільшувати до 50 мл на день. Протягом курсу лікування можна випити 2-3 соку. Сік ефективно впливає на камені в жовчному міхурі та інших органах, де вони можуть утворюватися, а також на судини, кров і органи дихання. Не можна застосовувати цей метод під час загострення виразкової хвороби шлунка, дванадцятипалої кишки, при гострому захворюванні нирок.

Третій метод очищення жовчного міхура

Щодня випивати два сирих курячих жовтка і сік 2-3 лимонів. Лимони можна їсти разом з шкіркою, додавши мед за смаком. Можна перший раз випити сік лимона з жовтком вранці натщесерце, а другий – за годину до їжі в другій половині дня. Курс лікування 12-14 днів. Сирий курячий жовток є ефективним стимулятором виділення жовчі. Сирі білки, навпаки, гальмують цей процес. При підвищеній нормі холестерину в крові курс лікування із застосуванням курячих жовтків необхідно припинити.

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

Джерело

Поділись


Новини партнерів