Як ефективно очистити підшлункову залозу?

Підшлункова залоза регулює вуглеводний та жировий обмін в організмі. Фахівці рекомендують спочатку очистити печінку, зробити перерву, а вже після цього приступати до очистки підшлункової.

Для того, щоб провести очищення підшлункової залози і відновити її клітини, необхідно пити дуже багато рідини, що не менше трьох літрів рідини внадень. Підійде джерельна, кринична або мінеральна вода. Також підійде і компот із сухофруктів. Однак, слід обмежити вживання рафінованого цукру, вистачить цукру, який міститься в компоті. З повсякденного меню слід виключити: жирне, копчене, смажене, масло, молоко, чай і каву.

Очищення підшлункової за допомогою лаврового листа

У разі, коли ослаблена підшлункова залоза, і є порушення вмісту цукру в крові, проводиться чистка з використанням лаврового листа. У термос скласти 10 лаврових листочків, залити їх 300 мл окропу, закрити і залишити настоюватися на добу.

Після цього, настій злити, приймати його по 50 грамів (максимум) за півгодини до їжі. Як тільки настій закінчиться, беріться за наступну заздалегідь приготовлену порцію. Так приймаєте настій впродовж двох тижнів.

Добре, якщо ви перед тим як почати пити цей настій, здасте аналіз крові, щоб відчути різницю в стані крові після лікування настоєм. Результати аналізів покажуть, які сприятливі зміни відбуваються у вашому організмі.

Джерело

Поділись


Новини партнерів