Як підвищити гемоглобін без ліків

Анемія, при якій знижується рівень гемоглобіну, є одним з найпоширеніших захворювань крові. Найчастіше нею хворіють жінки, але нерідко вона зустрічається і у представників чоловічої статі.

На ранній стадії розвитку залізодефіцитна анемія рідко проявляє себе особливими симптомами, але через деякий час людина може помітити: сонливість, блідість шкіри, відчуття втоми, випадання і ламкість волосся, розшарування нігтів, апатію і інші ознаки, що вказують на те, що в організмі відбувається щось ненормальне.

Як підвищити рівень гемоглобіну і усунути анемію?

1.Контрастний душ або обливання. Щоб простимулювати кровоносну систему на виробництво еритроцитів (червоних кров’яних тілець), необхідно поліпшити кровообіг, з чим чудово справляються подібні водні процедури.

2. Салати, свіжі овочі, насіння, зелень. У більшості цих продуктів міститься необхідна кількість заліза, за рахунок якого рівень гемоглобіну буде поступово підвищуватися. Тим більше, що засвоюються вони в організмі швидше, ніж червоне м’ясо, яке називають найкращим джерелом заліза.

3. Продукти з вітаміном С. Багато хто не знає, що залізо краще засвоюється, коли його вживають разом з лимонами, апельсинами, ягодами, петрушкою, капустою, болгарським перцем та іншими продуктами, багатими на вітамін С.

Джерело

Поділись


Новини партнерів