Вчені назвали найнебезпечніші фрукти і овочі

Вчені Гарварду опублікували результати масштабного дослідження, за підсумками якого ними було складено список овочевих культур, вкрай не рекомендованих людям, які мають зайву вагу або схильність до неї.

1. Кукурудза

Найкалорійніший овоч: 110 ккал на 100 грамів! Серед учасників дослідження ті, хто регулярно вживав в їжу кукурудзу, набрали в середньому по 2 кг за рік, тоді як при аналогічному раціоні, але без кукурудзи, люди залишалися в своїй вазі або навіть худнули.

2. Картопля

80 ккал на 100 грамів і сила-силенна крохмалю (менше, ніж в кукурудзі, але все ж). І це ми говоримо про відварну картоплю, про смажену і фрі навіть не варто згадувати.

3. Зелений горошок

Звичайний горох насправді містить 73 ккал на 100 грамів і досить багато цукру. Крім того, якщо їсти його прямо зі стручків, він викликає залежність сильніше за насіння – зупинитися не так-то просто.

4. Капуста кольрабі

Традиційно капуста – один з ключових компонентів овочевої дієти, але, як показала практика, не кожна капуста корисна. Пекінська капуста «важить» всього 16 ккал на 100 грамів, а ось кольрабі – в 4 рази більше!

5. Петрушка

Не очікували? Звичайно, багато петрушки ти не з’їси, але враховувати, що її калорійність вище 40 ккал на 100 грамів – варто. Крім того, петрушка збуджує апетит, і це теж говорить не на її користь.

6. Баклажани

У великих баклажанах накопичується алкалоїд соланін, який може стати причиною розладу травлення.

7. Квасоля

При висушуванні і тривалому зберіганні квасоля часто стає притулком для грибків цвілі. Причому ні на смак, ні на запах їх зазвичай не визначиш, а для організму така їжа, м’яко кажучи, не дуже корисна.

Джерело

Поділись


Новини партнерів