Чому чоловіки зраджують своїх дружин

Деякі подружні пари стикаються з подружньою зрадою. Британський тренер зі стосунків Ді Холмс назвав найпоширеніші причини подружніх зрад і пояснив, що саме може спонукати чоловіка до зради.

Сексуальне задоволення Якщо дружина регулярно відмовляє чоловіку в сексі, це може змусити партнера шукати задоволення на стороні. Втім, до такого виду зрад зазвичай вдаються не тільки ті чоловіки, які хочуть досягти сексуальної розрядки, але й ті, які зневажливо ставляться до своєї постійної партнерки.

Образа Якщо дружина занадто багато часу проводить на роботі, в подорожах або з подругами, то чоловік може відчути, що до нього ставляться зі зневагою. Бажаючи відновити почуття власної гідності, чоловік може завести собі коханку. Але дружині варто сприймати таку форму зради як відчайдушний спосіб чоловіка привернути до себе увагу.

Невпевненість у собі Якщо партнер не є дорослою, самодостатньою і впевненою в собі особистістю – він може відчувати цілу низку комплексів. Наприклад, постійно замислюватися про те, а чи зможе він завоювати жінку, яка молодша за нього? Тобто йому може бути добре з дружиною, але він хоче довести собі, що як і раніше може бути привабливим для інших.

Читайте також: Відкрита ще одна таємниця старіння

Серійний зрадник Не варто відкидати і той варіант, що чоловік може просто не сприймати моногамію. Проблеми з емоційною прихильністю, фобія довіри або сексуальна залежність – все це змушує деяких чоловіків відганяти від себе навіть думку про те, щоб все життя провести з однією жінкою.

Джерело

Поділись


Новини партнерів