Детоксикація печінки: 6 продуктів, які відмінно впораються із завданням

Повсякденний спосіб життя, звички в їжі і постійний стрес негативно впливають на наш організм, що призводить до проблем зі здоров’ям. Печінка є одним з головних органів організму. Вона відповідає за виведення токсинів і всіх шкідливих речовин, що накопичилися всередині нашого тіла.

Крім того, всі хімічні процеси, що відбуваються в організмі, регулюються через печінку. Жовч виробляється всередині печінки і служить для руйнування жирів і правильного травлення.

Не викликає сумнівів той факт, що здоров’я печінки важливе для загального стану організму.

В першу чергу, щоб ваша печінка працювала правильно, необхідна правильна дієта. Дієтологи назвали 6 продуктів, які посприяють оздоровленню печінки.

Часник
Поряд з його незліченними лікувальними властивостями, часник є прекрасним засобом очищення печінки. Незважаючи на свій специфічний запах, він насичений антиоксидантами і мінералами, які вам допоможуть у детоксикації печінки.
Будучи джерелом селену і аргініну, часник забезпечить повну очистку кровоносних судин і допоможе контролювати тиск в печінці. Часник також містить важливі вітаміни, такі як вітамін B6 і вітамін С, які сприяють детоксикації і запобігають ушкодженню клітин крові.

Грейпфрут
Грейпфрут багатий вітаміном С і глутатіоном, і є одним з головних «захисників» печінки. Глутатіон, який природним чином виробляється в печінці, живить печінку важливими хімічними речовинами і білками і оберігає організм від хвороб.

Овочі
Всі листові і зелені овочі – це і є ваша здорова печінка. Овочі сповнені антиоксидантів, здатні регулювати рівні металів і очистити від пестицидів і хімічних речовин ваш організм. Рекомендуємо збільшити вживання руколи, шпинату і цикорію, вони сповнені всіх поживних речовин, яких так потребує наш організм. Для підвищення рівня ферменту в печінці, і відповідно для її детоксикації, включіть в свій раціон броколі, цвітну капусту, брюссельську капусту і інші хрестоцвіті овочі.

Авокадо
Авокадо – корисні плоди, які очищають печінку. Вони наповнені важливими для організму речовинами, а також багаті глутатіоном і вітамінами С і Е. Авокадо здатне здійснити повну детоксикацію печінки і зберегти клітини неушкодженими. І, нарешті, авокадо відповідає за підтримання нормального рівня холестерину в крові.

Читайте також: Як зберегти систему кровообігу здоровою

Грецькі горіхи
Якщо ви хочете вивести аміак з печінки вживайте волоські горіхи . Вони містять амінокислоту, глутатіон і омега-3 жирні кислоти, які знижують вивільнення вільних радикалів і зберігають здорові жири, що зберігаються в печінці. Ці жири оберігають структуру печінки, щоб вона залишалася активною, здоровою і функціональною.

Куркума
Головним компонентом куркуми є куркумін, який відповідає за запобігання запальних процесів і підтримання жовчного міхура здоровим. Також куркума сприяє регенерації клітин печінки і очищає її від алкоголю і токсинів, які можуть привести до пошкодження органу. Більшість продуктів поєднуються з куркумою, тому рекомендується включити її в свій раціон.

Джерело

Поділись


Новини партнерів