Ці популярні продукти виявилися смертельно небезпечними

Сучасна фуд-індустрія пропонує нам безліч новинок, спокушаючи яскравими обгортками, чудовими ароматами, незвичайними смаками пропонованих продуктів.

І ми, йдучи в супермаркет і бачачи на поличках упаковку з побаченої вчора реклами, хапаємо її.

Обережно! Більша половина того, що продається в супермаркетах, непридатна до їжі. Як це перевірити? Легко! Дай це твоєї собаці, і побачиш, як вона байдуже відвернеться від «смаколиків».

1. Чіпси

Нічого спільного з натуральною картоплею у цього виду продуктів немає. Картопля була присутня десь на початку процесу, але ця картопля далека від тієї, що продають жителі села на ринках. А далі йде складний процес з використанням шкідливих технологій – сушка, перемелювання, додавання консервантів і величезної кількості солі, жарка в рафінованій олії …

Кінцевий продукт, який доходить до споживача, можна порівняти за поживністю зі шкіряною підошвою, вимоченою в солідолі. Той самий чудовий смак і аромат смаженої картопельки – синтетичні добавки, які завдають нищівного удару по всьому організму. Хочеться чіпсів – тоненько наріж домашню картопельку на деко, змащене маслом, запечи в духовці і після посоли. І ціна, і користь непорівнянні.

2. Майонез

Яєчний порошок, рафінована рослинна олія, консерванти і підсилювачі смаку – ось з чого приготований «домашній» майонез магазинного розливу. Нехай тебе не вводять в оману написи на упаковках: що б там не було написано, натуральний продукт не може зберігатися тривалий час. А термін зберігання у майонезу – не менше трьох місяців. Якщо ти не можеш жити без цієї жирної і шкідливої ​​для організму приправи – роби майонез вдома з домашнього молока, домашніх яєць і якісної нерафінованої олії. Рецепти без зайвих зусиль можна знайти в Інтернеті. Ключове тут – інгредієнти з натуральних фермерських продуктів.

3. Льодяники (карамель)

Білий цукор не містить жодного корисного інгредієнта в своєму складі. При виготовленні льодяників і карамелі його додатково піддають термообробці і, звичайно ж, додають підсилювачі смаку, фарбники і консерванти, зрозуміло, хімічного походження. Тому не тіш себе надією, що карамель «Полуниця з вершками» містить натуральну полуницю і натуральні вершки.

4. Сирні продукти

Це продукти переробки (плавлення) сиру. Про якість даного продукту можна судити вже по його ціні. А на смак дійсно чимось нагадує сир. А якщо запекти бутерброд з таким ось сирним продуктом, він просто згорить. Як думаєш, чому? Правильно, тому що все, що можна, вже виплавлено в процесі приготування. Солі, що утворюються в процесі плавлення, діють на організм як канцерогени. Тому дітям плавлені сири категорично заборонені. Та й дорослій людині не додадуть здоров’я.

5. Маргарин

Маргарин – це трансжири (трансізомери жирних кислот) в самому натуральному вигляді. Вікіпедія дає таке визначення трансжирів: «Різновид ненасичених жирів, що знаходяться в трансконфігураціі, тобто тих хто має розташування вуглеводневих заступників по різні боки подвійного зв’язку« вуглець-вуглець »». Це хитромудре формулювання означає, що молекули речовини знаходяться в неприродному стані, і потрапляючи в організм, можуть викликати мутацію його клітин. Доведено зв’язок між розвитком ішемічної хвороби серця і ракових пухлин і надмірним вживанням трансжирів.

Читайте також: Як правильно вживати воду з лимоном

Маргарин, який так люблять використовувати вітчизняні господині для випічки, містить близько 40% трансжирів. Поріг безпеки – не більше двох грамів трансжирів в день. Все, що більше, повільно, але впевнено веде до проблем зі здоров’ям.

6. Газована вода

Найкраще, що ми можемо зробити для нашого організму, коли він в спеку відчуває спрагу – це напитися чистої негазованої води, і найгірше – нахлебтатися газованої, так ще солодкої і з барвниками. Ніколи не давай вводити себе в оману написами на етикетках – «Містить натуральний сік», «Містить екстракт ехінацеї», «Містить екстракт шипшини». Якщо щось і потрапило туди від соку і ехінацеї, все корисне все одно знищено цукром, вуглекислою кислотою (ті самі милі бульбашки), барвниками і смаковими добавками.

Джерело

Поділись


Новини партнерів