Чому звичайне мило безпечніше за розрекламовані дезинфікуючі засоби

Сьогодні дезинфікуючі засоби дуже популярні і багато хто їх використовує щодня. Адже згідно з рекламою цих продуктів, їхня мета – захистити нас від бактерій і бруду. Однак їхній склад є вельми небезпечним для здоров’я, повідомляє Mrhealthyspirit.net, посилаючись на інформацію фахівців.

За словами медиків, в процесі знищення шкідливих бактерій і мікробів дезинфікуючі засоби для рук також знищують потрібні мікроорганізми. А це не дуже добре, адже “хороші” бактерії мають вирішальне значення для балансу імунної системи, і вони також борються з “поганими” бактеріями.

Коли знищити потрібні бактерії, імунітет людини послаблюється, а разом з тим зменшується здатність справлятися з інфекцією, запаленнями та іншими проблемами зі здоров’ям. Крім того, дезинфікуючі засоби для рук можуть збільшити кількість бісфенолу А – хімічної речовини, яка може негативно впливати на ендокринну систему.

Читайте також: 5 корисних порад, які допоможуть бути бадьорим протягом усього дня

Недавні дослідження показали, що високий рівень в організмі бісфенолу А збільшує ризик серцевих захворювань, раку, безпліддя і діабету. Щоб вберегтись від проблем зі здоров’ям, медики радять використовувати замість дезинфікуючих засобів для рук звичайне мило та воду.

Джерело

Поділись


Новини партнерів