Медики розповіли, як не п’яніти від алкоголю під час застілля

З кожним може статися незручна ситуація, коли випив забагато і сильно сп’янів, а потрібно тримати себе в руках і виглядати гідно. Але не всі вміють виходити з подібних ситуацій переможцями, а все тому, що не знають секретів, які дозволяють або не п’яніти взагалі, або швидко тверезішати.

Отже, що ж рекомендують наркологи:

Масло. Один із секретів все-таки деяким відомий – це вживання шматочка вершкового масла перед застіллям. Даний спосіб користується популярністю і ніколи не підводить.

Пити багато води. Як ми знаємо, вода – кращий очищуючий засіб, що має сечогінний ефект. Відповідно, якщо упереміш з алкоголем пити багато води, то спирт швидше вийде з організму. Плюс до всього, так зване розбавлення алкоголю з водою значно знижує градус випитого, а це значить, що людина не так швидко сп’яніє, як ті, хто п’є з ним нарівні, але не користується секретом з водою.

Фреші соки з цитрусових фруктів. Ці напої так само швидко виводять алкоголь з організму, як і вода, тільки на смак вони більш приємні.

Читайте також: Цей популярний продукт визнали наркотичним

Танці. Якщо ви потрапили на якийсь захід, де є танцпол і всі танцюють, то не сидіть на місці. Адже фізичні вправи сприяють виведенню алкоголю швидше, ніж будь-який інший засіб.

Користуйтеся вищепереліченими порадами, за рахунок яких зможете пригубити пару келихів алкогольних напоїв, але при цьому залишатися при здоровому розумі і при пам’яті.

Джерело

Поділись


Новини партнерів