Названий кращий вітамін від застуди і грипу

У сезон респіраторних інфекцій знизити ризик зараження ГРВІ та грипом допомагає в тому числі достатній обсяг вітаміну D. Вчені заявили: люди з нестачею цього вітаміну обов’язково повинні подбати про його поповнення в організмі.

Провідний спеціаліст проведеного недавно дослідження, професор Едріан Мартіно з Лондонського університету Королеви Марії, повідомив про те, що вітамін D допомагає не захворіти на грип та застуду. Згідно з даними, представленим в дослідницькому звіті, регулярне вживання вітаміну D дозволяє до двох разів знизити ризик виникнення інфекцій.

Вчені констатували, що під впливом даного вітаміну в дихальних шляхах активуються речовини, що проявляють антивірусний і антимікробний ефект. Особливо сильно це проявляється у людей, організм яких до того відчував дефіцит вітаміну D. За словами професора Мартіно, для захисту від застуд важливо вживати в їжу збагачені цим нутрієнтом продукти. Кращі джерела вітаміну D – продукти тваринного походження: риб’ячий жир, оселедець, сардини, тунець, курячі яйця, молоко і молочні продукти, субпродукти.

Читайте також: Яким чином паста впливає на здоров’я людей: ви будете здивовані

«У країнах з невисоким рівнем ультрафіолетового випромінювання необхідно додавати низькі дози вітаміну D в продукти харчування, щоб захистити населення від сезонних респіраторних інфекцій», – такою є думка авторів дослідження.

Джерело

Поділись


Новини партнерів