Як з легкістю підняти себе зранку: 8 способів

Чашечка кави – найпопулярніший, але далеко не єдиний і не найдієвіший спосіб підбадьоритися вранці. Пропонуємо 8 перевірених методів швидко відновити енергію після пробудження.

1. З’їжте яблуко.
Хоча в класичній казці яблуко приспало Білосніжку, в житті він справляє абсолютно протилежний ефект. Глюкоза, яка у великій кількості міститься в цьому фрукті, допомагає організму підбадьоритися. Але на відміну від солодких булок або тортів, вплив глюкози на організм не шкідливо. Крім того, хруст при поїданні яблука сам по собі прекрасно струсоне вас після ночі.

2. Не закривайте на ніч штори.
Сонячне світло впливає на сітківку ока і пригнічує вироблення мелатоніну – гормону сну. Звичайно, найкраще відкрити штори вже вранці. Але якщо про вас нікому подбати, щось не закривайте їх з вечора. Вранці ви легко прокинетеся і будете почувати себе бадьоро.

3. Випийте склянку холодної води.
Під час сну відбувається невелике зневоднення організму, і це викликає почуття втоми. Вранці необхідно відновити водний баланс організму. Стакан холодної води дасть вам заряд енергії на цілий день.

4. Хлюпніть воду собі в обличчя.
Вплив на найчутливіші ділянки тіла (наприклад, обличчя) холодною водою швидко підбадьорить весь організм. Звичайно, найбільш ефективним є холодний душ. Але якщо ви не можете залізти під холодний струмінь, то обмежтеся зоною обличчя і шиї.

5. Рушайте на пробіжку.
Навіть якщо останнє, що б вам хотілося зробити вранці – це надіти кросівки і вийти на вулицю, змусьте себе і рушайте на пробіжку. Біг прискорює вироблення ендорфіну – гормону радості. Чи потрібно говорити, що гарний настрій і заряд бадьорості будуть забезпечені на весь день.

6. Випийте свіжовичавлений апельсиновий сік з прозорого склянки.
Крім «забійної» дози вітаміну С, життєво необхідної організму, вплив надає колір напою. Доведено, що яскраво-помаранчевий відтінок сам по собі піднімає настрій і додає бадьорості. Так що ви відчуєте прилив енергії, вже наливаючи сік в склянку.

7. Зробіть собі масаж.
Не секрет, що вплив на різні точки тіла впливає на весь організм і на самопочуття людини. Саме з цієї причини люди, наприклад, труть повіки, коли втомилися. Помасажуйте тім’ячко, точки між великим і вказівним пальцями, місця під центром колінної чашечки і основу шиї. Ці прості дії зарядять вас енергією.

8. Додайте м’яту.
М’ятні запахи діють збудливо на нервову систему. Можна випити чай з цією рослиною, а можна просто скористатися м’ятною зубною пастою – тонізуючий ефект буде той же.

Поділись


Новини партнерів