Знайдена прихована причина зайвої ваги у жінок

Однією з вирішальних причин повноти у представниць жіночного статі є те, що вони споживають занадто багато калорій на роботі. Багато з них мають на своєму робочому місці схованки зі шкідливою для фігури їжею.

Висновки фахівців з цього приводу опублікувало видання The Daily Mail, в їх основі – дані, зібрані в ході опитування за участю 1000 жінок. Через перекуси на роботі жінки споживали в середньому 2 240 зайвих калорій в тиждень, тоді як за рік їх накопичувалося вже 100 800, встановили лікарі.

«Слабістю багатьох жінок виявилися чіпси. За рік учасниці з’їдали в середньому 135 пакетиків чіпсів. У 45% жінок на роботі був таємний запас чіпсів, у 39% – запас печива», – конкретизували дослідники.

За словами фахівців, жінки перекушують на роботі через втому, стрес або від нудьги. Зазвичай перекушування припадають на період між 10:30 і 15:30. По п’ятницях і понеділках відзначався найвищий рівень солодощів, які з’їдалися. Таким чином протягом року учасниці опитування знищували 135 штук печива, 90 шматків торта, 90 пакетиків солодощів, 45 пончиків, 45 пакетиків горіхів і 45 пакетиків солодких сухофруктів. До того ж жінки пили солодку каву з молоком, газовану воду і енергетики, а також вживали різні снеки (закуски).

«Кожна п’ята жінка не могла уникнути перекусів через відсутність сили волі. Трьох із кожних десяти перекушувати змушував сам факт наявності під рукою їжі. А троє з кожних десяти сказали: життя занадто коротке, тому відмовлятися від задоволення перекусити не варто», – поділилися дослідники виявленими ними фактами.

Поділись


Новини партнерів