Названо причини швидкого старіння обличчя

Косметологи з США назвали кілька поширених, але в той же час абсолютно несподіваних для багатьох причин, які провокують прискорене старіння зовнішнього вигляду. За їх словами, на стан шкіри впливають не тільки якість харчування і звичка засмагати.

Літо – традиційний сезон використання кондиціонерів. Але експерти заявили: кондиціонери в приміщенні, як і обігрівачі, згубно впливають на шкіру. За їх словами, працюючі прилади «крадуть» вологу з повітря, що сушить шкіру сильніше, ніж потрібно. Якщо без кондиціонера не обійтися, частіше використовуйте зволожуючий крем і пийте більше води, – порадили лікарі.

Використання гаджетів також є серйозним фактором старіння, запевняють медики. При постійному контакті з планшетами, телефонами і комп’ютерами на обличчі швидше з’являються гусячі лапки і мімічні зморшки, що пов’язано з напругою різних груп лицьових м’язів у людини, що дивиться на екран, особливо, читає і роздивляється зображення. Але ще сильніше, ніж обличчя, в цей момент страждає шия – ніжна шкіра на ній піддається сильному ризику утворення глибоких зморшок на кордоні з підборіддям.

Також зістарити завчасно може вплинути носіння контактних лінз. Як пояснили експерти, під час одягання і зняття лінз неминучі часті торкання ніжної шкіри навколо очей – такі дії сприяють виникненню безлічі дрібних зморшок. Тим, хто носить лінзи, вони порекомендували регулярно зволожувати шкіру в області біля очей.

Любителям кави теж порадили ретельніше стежити за шкірою обличчя. Поступаючи в організм, кава викликає такі хімічні реакції, для яких необхідно багато рідини – шкіра при цьому може почати відчувати нестачу вологи, стати тьмяною і сухою. Тому, відзначили експерти, при вживанні кави потрібно обов’язково пити воду.

Джерело

Поділись


Новини партнерів