Голодування незвичайним чином впливає на ріст волосся

На ріст волосся впливають різні чинники. У тому числі важливу дію надає харчування. Однак навіть голодування може посприяти тому, щоб ваше волосся виросло якомога швидше.

Дослідження в цій сфері показало, що між голодуванням і зростанням волосся є певний взаємозв’язок. До такого висновку прийшли бразильські вчені. Вони заявили, що чим менше люди вживають різноманітної їжі, тим вища інтенсивність росту волосся.

Дослідження тривало протягом півроку. Випробування проводилися за участю лабораторних мишей, у яких були різні умови утримання. Всіх піддослідних розділили на дві групи: першій потрібно було харчуватися в необхідних пропорціях, іншу ж групу обмежили в годуванні. Їм давали лише 60 відсотків від покладеного обсягу.

Виявилося, що у тих мишей, що голодували, збільшилася товщина шкірного покриву, а також стала довша кровоносна система шкіри і подовжилася шерсть. Дані зміни вчені пояснили причиною недоїдання і постійної втрати тепла. Організм голодуючих мишей відмінно адаптувався до нових умов життя і зміг відрегулювати механізми, які дозволяли зберегти температуру тіла на потрібному рівні навіть в таких умовах.

Таким чином, вчені вирішили, що подібні процеси можуть спостерігатися і у людей. Якщо людина буде дотримуватися суворої дієти, то волосся стане рости набагато швидше.

Поділись


Новини партнерів