Як вибрати і використовувати консилер для обличчя

Консилер для обличчя

Що таке консилер? Це коригуючий засіб. Деякі плутають його з коректором, але це неправильно. Якщо коректор дозволяє приховувати навіть явні дефекти і часто містить додаткові протизапальні компоненти (наприклад, саліцилову кислоту), через що може наноситися виключно на проблемні зони, то консилер – більш м’який засіб. Він усуває тільки невеликі недоліки і використовується для завершення макіяжу, тобто зазвичай є якимсь останнім штрихом. Але також такий засіб може застосовуватись і для скульптурування обличчя.

Як зробити вибір?

Важливо не тільки правильно користуватися консилером і наносити його. Насамперед, слід зробити правильний вибір, і відгуки доводять, що це вкрай важливо. Звертати увагу слід на кілька важливих моментів:

Форма випуску. Консилери випускаються в різних варіантах. Стіки прості й зручні в застосуванні, мають досить щільну текстуру і можуть використовуватися для маскування вельми обширних ділянок, що підтверджують відгуки. Олівець підійде для точкового коригування, наприклад, усунення прищиків. Рідкі консилери ідеальні для сухої шкіри, так як додатково забезпечують повноцінне зволоження. Але суттєві недоліки усунути такий засіб не зможе. Кремові консилери підходять практично для всіх типів шкіри, мають легку текстуру, їх дуже зручно наносити, так як вони розподіляються рівномірно і лягають рівно. Сухі або мінеральні консилери підходять для надмірно жирної шкіри, так як швидко усувають надлишок шкірного секрету і блиск.

Колірна палітра. Відгуки доводять, що варіантів кольорів є безліч. Одні бренди обмежуються двома основними відтінками, інші випускають цілі палітри. Але як визначитися? Слід враховувати колір шкіри обличчя. Так, консилер повинен бути трохи світлішим, але всього на півтону. Але навіщо потрібні кольорові консилери незвичайних відтінків? Користуватися ними можна для усунення явних недоліків, але важливо правильно підібрати колір. Так, жовті і абрикосові кольори відмінно усувають кола під очима та пігментні плями, фіолетові позбавлять від жовтизни обличчя, зелені швидко приберуть почервоніння (наприклад, прищики, запалення, прояви алергії), засоби бежевого відтінку усунуть сірість і зроблять тон більш свіжим і природним.

Ціна. Вона варіюється від 60 гривень до 500 гривень і залежить від марки. Не варто переплачувати за бренд, але і купувати занадто дешеві засоби теж небажано, тому що низька ціна повинна насторожити.

Користуватися консилером потрібно правильно, і для цього дійте послідовно:

Спочатку очистіть шкіру, використовуючи м’який лосьйон.
Далі забезпечте зволоження, нанесіть легкий і не дуже жирний денний крем.
Тепер нанесіть тональну основу.
Далі можна безпосередньо використовувати консилер. Спочатку точково нанесіть його на проблемні ділянки, а потім акуратно розтушуйте контури пензликом або аплікатором.
Тепер почекайте, поки засіб висохне, при необхідності підкоригуйте зону, розтушувавши контури ще раз або нанесіть невелику кількість тонального засобу, щоб вирівняти відтінок і добитися ідеального природного кольору.

Пропонуємо огляд деяких засобів розглянутої категорії:

«Max Factor Mastertouch» — це зручний у застосуванні стік, який відмінно підходить для усунення темних кіл під очима або ж синців, що підтверджують відгуки. Але червоні прищики замаскувати навряд чи вдасться. Відтінків кілька, так що будь-яка представниця прекрасної статі вибере відповідний. Ціна становить близько 100 гривень.

Консилер «L’OREAL Lumi magique» – це засіб, що поєднує в собі функції консилера і освітлення. Він не тільки усуває дефекти, але ще й надає шкірі обличчя красиве натуральне сяйво (завдяки концентрату рідкого світла). Вивчаючи відгуки, можна зрозуміти, що нанесення дуже зручне, адже на кінчику олівця є пензлик, яким можна користуватися для м’якого розтушовування. Ціна: близько 130 гривень.

«MAC Studio Finish» — консилер, має досить щільну текстуру і ідеально підходить для маскування різних дефектів, в тому числі кіл під очима і прищиків. Засіб водостійкий, так що витримає навіть екстремальні умови, і це підтверджують численні відгуки. Ціна приблизно 300 гривень.

«MAYBELLINE Affinitone» — засіб, що має рідку легку текстуру і зручний пензлик, що входить в комплект. Відгуки підтверджують, що він ідеально маскує і прекрасно справляється з будь-якими недосконалостями і робить їх непомітними, при цьому не сушить і не дратує шкіру. Ціна: приблизно до 150 гривень.

«Vivienne Sabo Radiant» відрізняється ніжною, але при цьому щільною текстурою, цей засіб зручно використовувати, він ідеально рівно лягає і усуває навіть явні дефекти, що доводять численні відгуки. Консилер має зручну м’яку щіточку. Ціна: приблизно 100 гривень.

Наостанок кілька порад, які дозволять досягти приголомшливих результатів і зробити обличчя ідеальним:

Важливо користуватися консилером правильно. Так, наносити його слід тільки поверх тональної основи, а не під неї, адже спочатку шкіру обличчя потрібно вирівняти, а тільки потім доводити до досконалості. Але якщо ви використовуєте пудру, то спочатку нанесіть консилер (якщо він сухий, то шкіру попередньо зволожити кремом), а потім вирівнюйте тон.
Даний засіб не може замінити тональний крем або пудру, він маскує недоліки, але не вирівнює поверхню і відтінок обличчя.
Якщо вам потрібно усунути невеликий дефект, то не варто наносити склад прямо на нього. Досвідчені візажисти рекомендують діяти послідовно і починати з зони шкіри навколо ділянки, а потім наближатися і до самого недоліку, тоді він стане непомітним.
Особливу увагу слід приділити корекції області навколо очей. Спочатку потрібно накласти на неї щільну тональну основу, щоб заповнити всі зморшки і складки в які може забитися консилер. І лише потім починайте наносити коригуючий засіб і маскувати дефекти.
Розтушовувати консилер бажано на зволоженій шкірі, тоді ви досягнете рівномірного кольору.
Краще всього здійснювати розтушовку пензлем. Але якщо під рукою немає, то використовуйте власні пальці. Але вони повинні бути, по-перше, сухими, по-друге, теплими, це прискорить процес.
Якщо ви використовуєте кольоровий консилер, то можна, а іноді і бажано його наносити під тональну основу, так як розподілений поверх основного тону він може бути дуже помітним.
Якщо вам потрібно замаскувати дрібні недоліки, то слід наносити склад тільки на них, не зачіпаючи здорову шкіру.

Поділись


Новини партнерів