Як приготувати маску, яка розгладить дрібні зморшки на обличчі

Дрібні зморшки можуть з’являтись з різних причин, починаючи від старіння, стресу та неправильного способу життя, і закінчуючи курінням та вживанням алкоголю.  Річ у тім, що незважаючи ні на що, ви в якийсь момент свого життя помітите на своїй шкірі тонкі лінії. Вони найбільш помітні на лобі, а також навколо очей та губ. Правду кажучи, вони зовсім не викликають занепокоєння і є цілком нормальною частиною старіння, пише Жіночий світ з посиланням на Health shots.

Однак не можна заперечувати, що поява зморшок може похитнути впевненість у собі. А отже, ми постійно намагаємось знайти способи зробити їх менш помітними. Допомогти у цьому можуть деякі натуральні продукти.

Зокрема, дуже ефективними є ті, що можна знайти практично на кожній кухні – яйця та лимон. Яєчний білок надзвичайно багатий на білки, які приносять користь шкірі, підтягуючи її, покращуючи процес відновлення шкіри, усуваючи надлишки жиру та зменшуючи прищі.

Якщо ж запах сирих яєць не викликає у вас захвату, вам допоможе лимон. Він не тільки покращить запах цієї маски для обличчя, але також має власний набір переваг, які включають затримки ознак старіння. Завдяки антиоксидантним властивостям вітаміну С шкіра сяє та позбавляється надлишку шкірного сала.

В якості третього інгредієнта рекомендується обирати мед. Він допоможе створити правильну консистенцію для маски, а також зволожить обличчя. Більше того, ви завжди можете додати краплю або дві ефірної олії лаванди або жасмину для поліпшення запаху.

Отже, вам знадобиться збитий яєчний білок, 0,5 ч.л. лимонного соку та 0,5 ч.л. меду.

Крок 1: Додайте сік лимону до яєчного білка і збийте два інгредієнти разом. Може минути деякий час, поки яєчний білок і лимонний сік поєднаються.

Крок 2: Тепер додайте до цієї суміші мед і продовжуйте процес збивання.

Крок 3: Нанесіть цю суміш на обличчя і дайте їй висохнути перед змиванням теплою водою. На висихання піде від 10 до 15 хвилин.

Застосовуйте таку маску 1-2 рази на тиждень. Ви зможете отримати користь від її інгредієнтів тільки за умови регулярного використання. Тоді вона зменшить видимість дрібних зморшок та затримає появу інших ознак старіння.

Поділись


Новини партнерів