Названо основні причини появи прищів

Прищі – це поширена шкірна проблема. В якийсь момент життя з ними стикається кожен з нас. На ринку представлений широкий асортимент товарів, які обіцяють позбавити вас від прищів. Однак, чи варті вони часу та грошей? Щоб ефективно боротися з прищами та контролювати їх, важливо розуміти причини їхньої появи. І вони можуть полягати не тільки в неправильному догляді за шкірою, пише Жіночий світ з посиланням на NDTV Doctor.

Доктор Рашмі Шетті розповіла у своєму дописі в Instagram про основні причини появи прищів.

“Прищі можуть бути постійним явищем, а може бути і просто епізодичними. Вони можуть вражати обличчя, плечі, спину, шию, грудну клітку та передпліччя. Залежно від ступеня тяжкості, прищі можуть залишити на шкірі рубці та темні сліди. Своєчасне лікування може допомогти зменшити ризик утворення рубців”, – пише доктор Шетті у своєму дописі.

Ось які основні причини появи прищів згадує експертка:

Генетика. Це фактор, що не піддається модифікації. Багато людей мають проблемну, схильну до вугрів шкіру через генетику.

Гігієна. Дерматолог зазначає, що регулярне та ретельне вмивання допомагає контролювати появу прищів.

Гормональний дисбаланс. Деякі захворювання, такі як СПКЯ або проблеми з щитовидною залозою, можуть створити гормональний дисбаланс. Менструація, вагітність та менопауза також можуть впливати на ваші гормони та призвести до появи вугрів.

Вживання деяких продуктів харчування. Якщо у вас непереносимість певних продуктів, у вас можуть з’явитись прищі при їх вживанні. Рекомендується дотримуватись здорової дієти, щоб запобігти появі прищів та інших проблем зі шкірою.

Високий рівень стресу. Відсутність контролю за рівнем стресу також є однією з причин кількох проблем зі здоров’ям. Зокрема, це може вплинути на вашу вагу, харчові звички, стан шкіри та багато іншого.

Це не всі фактори, які можуть викликати появу прищів, але одні з найпоширеніших. Один з найпростіших способів запобігти появі прищів – це дотримання правил гігієни, при чому не лише стосовно шкіри обличчя, але також і шкіри голови.

Поділись


Новини партнерів