Як правильно доглядати за губами в морозну погоду

Зима – сезон холодної, але прекрасної погоди. Однак, як і будь-який інший сезон, цей  також створює певні проблеми. Скарги на сухість шкіри надзвичайно поширені саме взимку. Вміст вологи в повітрі значно зменшується. Це може негативно вплинути на шкіру, оскільки ускладнює утримання в ній здорової кількості вологи та підтримання її еластичності. Ваші губи також дуже страждають під час зимових морозів. Сухі та потріскані губи можуть приносити дискомфорт і з цим потрібно боротися, пише Жіночий світ з посиланням а Times Now.

Ось кілька порад, які допоможуть вам боротись із пошкодженням губ в холодну погоду:

Підтримуйте рівень вологи в організмі. Організм повинен компенсувати втрачену вологу. Підтримка рівня вологи в організмі за допомогою питної води – це перший крок до цього. Якщо ви хочете мати здорову шкіру губ, переконайтеся, що ви залишаєтеся зволоженими.

Використовуйте бальзам для губ. Очевидна, та все ж корисна порада – носіть із собою бальзам та користуйтесь ним, коли це необхідно. Бальзами для губ можуть допомогти тримати губи зволоженими протягом тривалого періоду часу. Спробуйте скористатися бальзамами для губ, що не мають кольору, для отримання найкращих результатів використовуйте бальзами для губ, що містять масло ши або какао.

Не облизуйте губи. Можливо, хтось вдається до облизування губ, щоб усунути подразнення, викликане сухістю губ. Однак, роблячи це, ви ще більше зневоднюєте губи. Щоб цього не сталося, намагайтеся не облизувати і не змочувати губи слиною або водою.

Використовуйте домашні засоби. У вашому домі є кілька інгредієнтів, які можуть допомогти вам у догляді за шкірою. Наприклад, овес і мелені бобові можуть працювати як чудовий відлущувач. Крім того, такі інгредієнти, як мед та алое вера, що мають антибактеріальні та протизапальні властивості, можуть допомогти зберегти губи зволоженими та здоровими.

Не обдирайте шкіру. Вам може страшенно хотітись обдерти суху шкіру, але так ви можете травмувати губи. Шкіра на губах дуже ніжна, тому обдираючи її ви можете не лише втратити ще більше вологи, а і створити механічне пошкодження, яке призведе до кровотечі.

Окрім цих порад, ви можете придбати зволожувач повітря, якщо повітря у вашому будинку занадто сухе. Крім того, якщо ви помічаєте, що шкіра легко пошкоджується і загоюється довго, не соромтесь звертатись до дерматолога.

Поділись


Новини партнерів