Як яєчний білок може зробити вашу шкіру ідеальною

Яйця не лише поживні для нашого тіла, а і дуже корисні для шкіри. Особливо це стосується яєчного білка, з якого часто готують дуже ефективні маски для обличчя, пише Жіночий світ з посиланням на ETimes.

Доктор Блоссом Коххар каже: “Коли я кажу, що для вирішення всіх косметичних проблем іти потрібно на кухню, я маю на увазі що там завжди є кілька чудових інгредієнтів, які забезпечать вам найкращу шкіру. Один з натуральних інгредієнтів, які я завжди рекомендую використовувати для приготування масок та інших косметичних процедур – це яєчний білок. У ньому безліч мінералів, вітамінів та білків, які можуть творити чудеса для вашої шкіри”.

Яйця від природи багаті на поживні речовини і пропонують велику кількість корисних для здоров’я та краси властивостей, особливо це стосується яєчного білка. Ось кілька способів використання яєчних білків для поліпшення вашого зовнішнього вигляду:

Наприклад, білки мають антивікові властивості. Візьміть 1 чайну ложку яєчного білка, змішайте його з 2-3 краплями ефірної олії пачулі і нанесіть цю суміш на все обличчя. Це допоможе підтягнути шкіру і прибрати дрібні зморшки.

Ще одна маска, яку ви можете зробити вдома, – це змішати 1 чайну ложку яєчного білка з половиною чайної ложки меду. Така маска живить вашу шкіру, а також зволожує її. Використання такої маски раз на два тижні може допомогти зменшити зморшки.

Яєчний білок – це також чудовий інгредієнт, який допомагає очистити пори та зробити шкіру чистою. Змішайте ложку яєчного білка з 1 чайною ложкою цукру і 1 чайною ложкою кукурудзяного крохмалю. Найкраще використовувати таку маску проти чорних цяток, оскільки цукор очищує пори, кукурудзяний крохмаль поглине весь бруд, а яєчний білок стягує пори, щоб він в них більше не потрапляв.

Люди з жирною шкірою можуть змішати яєчний білок з половиною чайної ложки лимонного соку і 1 чайною ложкою меду, ця маска прибере зайве шкірне сало, а також допоможе освітлити і вирівняти тон шкіри.

Поділись


Новини партнерів