5 звичок, які роблять жирну шкіру ще більш жирною

Більшість із нас не бувають задоволені своєю шкірою. Або вона надто суха, або надто жирна. При чому другий варіант бентежить навіть більше, адже зайвий жир закупорює пори та викликає появу прищів. Якщо у вас жирна шкіра обличчя, часто виникає спокуса очистити її “до скрипу”. Але це може виявитись дуже непродуктивним, пише Жіночий світ з посиланням на Health shots.

Якщо ви видалите надто багато шкірного сала, ваша шкіра може стати ще більш жирною. Щодня ми робимо певні речі, які можуть так чи інакше впливати на нашу шкіру.

Ось 5 поширених звичок, які роблять шкіру жирнішою:

Вмивання по кілька разів на день. Часто люди, у яких шкіра швидко жирніє, можуть очищувати обличчя по декілька разів на день, особливо у спеку. Тимчасово це допомагає, але у довгостроковій перспективі тільки шкодить. Коли ви знежирюєте шкіру, вона намагається це компенсувати, виділяючи більше сала.

Ігнорування зволожуючого крему. Часто люди вважають, що жирну шкіру зволожувати не потрібно. Але це дуже далеко від істини. Зволожуючий крем дає шкірі відчуття, що вона не суха, що зменшує вироблення шкірного жиру і робить шкіру більш матовою.

Зловживання скрабами. Тут ситуація така ж, як і з вмиванням. Ми хочемо очистити жирну шкіру, однак зловживання скрабами змушує шкіру виробляти більше шкірного сала. Замість того, щоб використовувати агресивний скраб, зупиніть свій вибір на засобах із саліциловою кислотою, які підходять для жирної шкіри.

Надлишок тоніку. Усім відомо, що хороший тонік – це важлива частина рутини з догляду за шкірою. Він допомагає видалити залишки мила та бруду, які не змились під час вмивання, а також тонізує шкіру. Надто агресивний тонік може знежирити шкіру, а також викликати свербіж і подразнення. Тому зупиніть свій вибір на тоніку, який не містить спирту, і використовуйте його помірно.

Перебування у стресі. Ми знаємо, що стрес є частиною нашого життя, але він негативно позначається на нашій шкірі. Коли ми зазнаємо стресу, наш організм виробляє кортизол у великих кількостях, і це призводить до того, що гормональний баланс порушується. Врешті-решт, шкіра починає виробляти більше жиру, а також з’являються прищі.

Поділись


Новини партнерів