Як захистити шкіру від зморшок та заломів у зимовий сезон

Шкіра людини – це запорука її привабливості. Тому всі намагаються докладати якомога більше зусиль для підтримки краси та здоров’я шкіри. Часто кажуть, що шкіра є відображенням внутрішнього стану організму. Здорове тіло, яке отримує достатньо поживних речовин, робить шкіру молодшою на вигляд та більш сяючою, пише Жіночий світ з посиланням на Times Now.

Вік сильно впливає на стан шкіри, та це не єдиний фактор. Наприклад, взимку шкіра часто стає сухою і втрачає вологу.

Зморшки та заломи на шкірі з’являються внаслідок старіння, яке є неминучим для нас усіх. З віком шкіра поступово втрачає шкірне сало, вологу та еластичність. Тоді вона стає менш пружною і на ній легше з’являються зморшки.

Та цьому можуть сприяти і такі фактори, як нездоровий спосіб життя, нестача відпочинку та сну, зневоднення, куріння, генетичні особливості, забруднення навколишнього середовища, вплив УФ-променів та гіпотрофія.

Вода та шкірне сало – це важливі речовини для підтримання пружності та гладкості шкіри. Та взимку шкіра часто страждає від сухості. Тоді шкіра починає виглядати старшою і частіше з’являються дрібні зморшки, які також додають нам віку.

Ось, що ви можете зробити, щоб позбутись заломів та дрібних зморшок, а також зберегти здоров’я вашої шкіри цієї зими:

Не забувайте про сонцезахисний крем.  Важливо захищати шкіру від ультрафіолетових променів навіть взимку. Завжди віддайте перевагу зволожуючому крему з SPF 30 та більше.

Ніколи не пропускайте етап зволоження у догляді за шкірою. Взимку це особливо важливо. Підберіть засоби для зволоження відповідно до вашого типу шкіри.

Зневоднення може мати серйозні наслідки не лише для шкіри, а і для всього організму. Тому переконайтесь, що ви п’єте достатньо води протягом дня.

Киньте палити. Це не тільки може спричинити появу зморшок, а і збільшує ризик виникнення раку.

Підтримуйте баланс між фізичною активністю та відпочинком.

Включіть в раціон продукти, багаті на антиоксиданти, клітковину та інші поживні речовини. Це захистить шкіру від передчасного старіння та допоможе вам лишатись активними і здоровими.

Спробуйте домашні засоби для догляду за шкірою Приміром мед, куркума та кокосова олія можуть забезпечити вам багато переваг. Ви можете готувати вдома маски та скраби, підбираючи інгредієнти на свій смак.

Поділись


Новини партнерів