Чому зачіска гофре знову в моді?

Пам’ятаєте цю цікаву моду божевільних 90-х на гофроване волосся? Отож “вафельне волосся” знову стало трендом і виглядає досить круто. Жіночий Світ допоможе вам розібратися чому гофре знову в моді і розповість як зробити таку зачіску правильно.

По-друге, такі тренди, як волосся-гофре вже встигли забутися. Вони перебували на модних антресолях майже десятиліття, а ми з вами вже встигли забути що це таке, коли нервово накручуєш волосся на хвилясту праску. А значить, воно може цілком сприйматися нашою свідомістю, як щось новеньке. І тренд на гофре і правда виглядає дещо “новеньким”.

Якщо заглиблюватися в історію, то можна сміливо стверджувати, що це божевільне волосся ніколи не виходило з моди. Досить часто прийом гофрування використовували на подіумі, але робили це так уміло, що ми і не могли відразу дізнатися про те, що в тій чи іншій зачісці горезвісне гофре. Однак, якщо ти продовжуєш зневажати зачіску-гофре, то варто перестати це робити. Адже вона може виглядати дуже привабливою і бути неймовірно зручною.

У чому привабливість гофрованого волосся:

  • За допомогою ефекту “зім’ятого” або “вафельного” волосся можна зробити будь-яку зачіску об’ємнішою. Стилісти дуже часто використовують цей прийом, коли крутять на плойку-гофре нижні пасма і “накладають” зверху волосся, роблячи волосся дуже об’ємними і пишними.
  • Гофре виглядає дуже ненав’язливо, але при цьому стильно. Воно ідеально підійде для образу на побачення або стилю кежуал. Навіть з вечірнім макіяжем така укладка буде виглядати дуже і дуже добре.
  • До речі, гофре – ідеальний варіант в якості зачіски в школу. Якщо ти не знаєш, як зібрати образ на 1 вересня, то сміливо роби собі гофре.

Прикореневе гофре може мати кілька варіацій, кожна з яких виглядає по-своєму стильно. Так, ти можеш зробити гофре на всьому волоссі, захопивши і корінці. Такий варіант додасть багато об’єму зачісці. Або можеш “покрити плойкою” лише половину смуг, створивши дуже цікавий сюр на волоссі.

Однак, варто пам’ятати, що при створенні гофре потрібно уважно вибирати плойку. Звичайно, сучасні плойки не такі вбивчі і жорстокі, як їх предки в 90-х, але все одно варто звернути увагу на утилітарність плойки та розмір пасом, які вона тобі подарує.

Джерело

Поділись


Новини партнерів