Як відростити довге волосся: ТОП-3 поради

Відростити довге волосся – завдання не з легких. Але ці три поради допоможуть тобі досягти бажаного.

Живлення

Волосся для організму має менше значення, ніж всі інші частини тіла. Саме тому якщо твій організм відчуває нестачу білка, основного будівельного матеріалу для волосся, це в першу чергу позначиться на ньому. Щоб відростити довгі блискучі пасма, вживай більше продуктів, багатих білками: курку, індичку, яйця, бобові, рибу.

А щоб бути впевненою в тому, що твої локони дійсно отримують всі необхідні мікроелементи, почни приймати вітаміни: фолієву кислоту, омега-3 жирні кислоти, біотин.

Догляд за шкірою голови

Клітини шкіри, включаючи шкіру голови, постійно діляться, змішуються з жиром і брудом і, таким чином, перешкоджають росту волосся. У слабенького зростаючого волоска просто немає сил пробитися через цей бар’єр. Це означає, що тобі потрібно добре очищати шкіру голови скрабом або м’якою щіткою.

Крім того, ти можеш робити спеціальні маски для стимуляції росту волосся. Наприклад, з реп’яховою олією і медом. Засіб потрібно втерти в коріння волосся на ніч, а вранці вимити голову шампунем.

Душевна рівновага

Стрес і нервове напруження безпосередньо пов’язані з тим, що волосся випадає більше ніж звичайно. У період емоційного навантаження 40% волосся (замість звичайних 10) переходять у фазу очікування, зупиняючи свій ріст, а через три місяці починають випадати. Це ще один привід боротися з депресією і частіше відпочивати. Як тільки ти позбудешся від стресу, ріст волосся активізується протягом декількох місяців.

Поділись


Новини партнерів