Скраб з кави і кориці допоможе в боротьбі з целюлітом

З целюлітом часто зустрічаються багато жінок. Експерти розповіли, що скраб на основі кави і кориці допоможе боротися з цією проблемою.

Щоб уникнути целюліту, потрібно правильно харчуватися, займатися спортом і робити масажі. Але не у всіх вистачає часу і грошей, щоб регулярно виконувати всі ці вимоги. Тому целюліт часто доводиться лікувати.

Можна вдатися до медикаментозних кремів, а можна зробити все в дома і набагато дешевше. Для приготування суміші знадобляться: мелена кава або кавова гуща (1 склянка), цукровий пісок (1 склянка), кокосове масло (1/2 склянки) і мелена кориця (1/2 столової ложки).

Спочатку потрібно розтопити масло, потім в рідину яка злегка остигла  всипати решту інгредієнтів і ретельно все перемішати. Приготований скраб потрібно зберігати в герметичній ємності і використовувати 1-2 рази в тиждень. Для найкращого ефекту, наносити засіб потрібно на вологу чисту шкіру, а потім розтирати масажними рухами. Щодо терміну придатності можна не хвилюватися – скраб «живе» кілька місяців.

Поділись


Новини партнерів