Як назавжди забути про розширені пори на обличчі?

happy woman with a lens showing her ideal skin

Розширені пори псують шкіру, вона швидше забруднюється, частіше виникають запалення. Позбутися пор можна просто, головне ввести наступні кроки у звичку.

1. Вмивайся
Якщо у тебе розширені пори, очищати шкіру особливо важливо двічі в день. Активність сальних залоз здатна посилити проблему, тому і вранці, і ввечері тобі потрібно вмиватися з використанням засобу для очищення. При виборі звертай увагу на склад: нам подобаються засоби з натуральними екстрактами.

2. Мий кисті для макіяжу
Щодня. Так, клопітно, утомливо і дратує. Але постарайся ввести цей процес у щоденну рутину. Нафарбувалася – вимила кисті. Так ти уникнеш потрапляння бактерій в пори, а значить – комедонів, запалень і інших неприємностей, через які твоя шкіра виглядає нерівною.

3. Завжди користуйся праймером
Заради експерименту візьми апельсин. Нанеси на нього матуюючий праймер, а потім тон. А з іншого боку – лише тон. Бачиш різницю? Праймер працює як ґрунтовка, заповнює впадинки пор, і подальше нанесення тону або пудри остаточно вирівнює шкіру.

4. Частіше використовуй зволожуючий крем

Розширені пори часто призводять до виникнення замкнутого кола: залози виділяють багато себума, шкіра блищить і виглядає жирною, ти зменшуєш кількість крему, шкіра відчуває зневоднення, а так як виробляти воду не вміє, виробляє шкірне сало, через нього вона блищить … чим більше ти зволожує шкіру, тим меншими стають твої пори.

5. Захищай шкіру від сонця
Напевно, ти вже здогадалася: так, сонце теж зневоднює шкіру, що стимулює вироблення шкірного сала. Ідеальний варіант – тональний засіб з SPF: і краса, і здоров’я!

6. Роби пілінг
Раз на тиждень влаштовуй шкірі глобальне очищення: пілінг видалить омертвілі клітини, освіжить колір обличчя і попередить утворення закупорених пір. Обирай засоби на кислотній основі!

7. Купи крем із ретинолом
Цей інгредієнт прискорить оновлення верхнього клітинного шару, пори будуть здаватися меншими і через більш свіжий колір обличчя, і через зменшення виділення шкірного сала. Пам’ятай, що кремами з ретинолом потрібно користуватися на ніч, бо вони посилюють фоточутливість шкіри.

8. Проведи сеанс розпарювання
Закип’яти воду і додай в неї кілька крапель ефірних масел троянди, лаванди, базиліка або розмарину. Якщо у тебе проблемна шкіра – рекомендуємо масло чайного дерева. Накрий голову рушником і опусти обличчя в пар: це природний спосіб зволожити шкіру і розкрити пори. Після парової лазні скористайся скрабом або пілінгом.

Джерело

Поділись


Новини партнерів