Як приховати результати недосипання: хитрощі макіяжу

Найдієвіший засіб для створення ілюзії здорового вигляду обличчя – правильний макіяж. У цій статті ми розповімо вам про те, як позбутися від наслідків недосипання за допомогою косметики.

Отже, існує кілька косметичних секретів, які допоможуть тобі замаскувати сумні наслідки недосипу.

1. Вирівнююча база. Покращує шкіру, зволожує занадто пересушені місця і матує жирні. При цьому підсилює стійкість макіяжу і відмінно проявляє його колір.

2. Консилер. Чи не головний продукт в освіжаючому макіяжі. Тонкий шар під нижню повіку і у внутрішніх куточках, таким чином очі відкриються і будуть виглядати яскравіше.

3. Тональний засіб. Для початку відмовся від щільних матових текстур, так як перевтомлену шкіру вкрай легко перевантажити і погіршити тим самим її вид. На допомогу прийдуть легкі тональні засоби, які містять світловідбиваючі частинки. Вони легко наносяться і не створюють ефект маски.

4. Рум’яна. Безумовно додадуть свіжість і красу. Бажано використовувати рожеві відтінки.

5. Тіні і підводка для очей. Забудь про яскраві кольори і смокі айс – вони зроблять наслідки втоми ще більш явними. Допоможуть ж недоспаним очам – тіні з делікатним мерехтінням і не чорний олівець, а сірий або коричневий, розтушований уздовж лінії вій.

6. Туш для вій. Вибирай ту, яка додасть природного ефекту припухлим очам. Також причеши вії, щоб на них не залишилася зайва фарба. Пам’ятай, що будь-які надмірності в макіяжі після недосипання лише підкреслять втому.

Поділись


Новини партнерів