Які засоби для догляду не можна використовувати на $D1оденній основі?

Якщо забути про помірність, навіть найбільш високоефективні б’юті-продукти можуть завдати серйозної шкоди шкірі, пише Жіночий Світ.

Часом рекламні кампанії засобів для догляду, відзняті за всіма правилами маркетинг$83, просто не залишають нам шансів: бажання спробувати черговий еліксир молодості і краси стає занадто сильним, і ми слухняно заходимо в бутик, щоб придбати новинку.

Такими темпами б’юті-продуктів на вашій полиці стає все більше, а режим догляду терпить фіаско за всіма пунктами: вам хочеться спробувати все і відразу, але в такому косметичному хаосі зрозуміти, як часто можна наносити той чи інший засіб і наскільки він сумісний з іншими skincare –  бестселерами з вашої косметички, стає майже неможливо. Щоб не ходити кругами ми, разом з лікарем-дерматологом Давідом Саркісовим вирішили детально розібратися, які засоби для догляду точно не можна використовувати кожен день і чому.

Скраби

Скраби застосовують$81я для $BEчищення шкіри обличчя, яке забезпечують частинки, що входять до їх складу. Однак якраз вони накладають серйозне обмеження на частоту застосування пілінг-засобів.

Скраби не варто використовувати кожного дня, особливо якщо в їх складі містяться великі абразивні частинки: при регулярному використанні подібного продукту, захисна функція шкіри може значно знизитися.

Також варто пам’ятати: чим більший розмір часточок в скрабі, тим він жорсткіший. «Вони прибирають мертві клітини з поверхні шкіри, але якщо вона тонка, чутлива і суха, скраб може посилити подразнення і почервоніння шкіри аж до її пошкодження, – коментує Давид Саркісов. – При активному запаленні на шкірі (акне у вигляді в$83зликів і гнійників) скраб взагалі протипоказаний, так як запалення можуть посилитися і «захопити» здорові ділянки шкіри обличчя».

Маски з глини

Цей вид засобів для догляду підходить для жирної пористої шкіри: маски з глини чудово підсушують її і очищають забиті пори. Однак при регулярному застосуванні є ризик пересушити шкіру і, як на$D1лідок, заробити подразнення і неприємні мікропошкодження. «При жирній шкірі маски з глини можна застосовувати не частіше одного разу на тиждень, а при інших типах краще робити це ще рідше», – радить Давид.

SOS-засоби

«SOS-засоби від прищів не призначені для щоденного застосування, так як вони не лікують, а лише маскують проблему акне. Їх можна застосовувати тільки в крайньому випадку, наприклад, перед виходом у світ або якщо ви перебуваєте в процесі лікування акне під наглядом дерматолога».

Патчі для очей

Найчастіше патчі виготовлені з матеріалів, які не пропускають повітря. Так, що при їх нанесенні створюється парниковий ефект шкіри, в результаті якого тканини набухають, а мікро-зморшки візуально розгладжуються. Однак варто зазначити, що подібний ефект триває від сили декілька годин.

«Якщо ж подивитися на картину в цілому, користі від такого ефекту для шкіри немає, тому на регулярній основі краще застосовувати спеціалізовані креми, сироватки для догляду за шкірою навколо очей, – зазначає Давид. – Патчі можна застосовувати, коли потрібен швидкий ефект, але навіть для одиничного використання краще вибирати тільки якісні б’юті-продукти від перевірених марок».

Ретинол

Ретинол – це одна з форм вітаміну А. Сьогодні він активно застосовується в комплексних антиейдж-програмах в середньому з 35-40 років і успішно бореться з віковими змінами шкіри: зморшками, сухістю шкіри, пігментацією, зниженням еластичності шкіри.

Існують різні види і концентрації ретинолу, однак догляд, що вкл$8Eчає ретинол, повинен бути розроблений спільно з особистим дерматологом. «Ретинол – досить агресивна для шкіри речовина. Ні в якому разі не треба застосовувати його щодня без попередньої консультації з фахівцем, так як можна отримати подразнення, почервоніння і навіть опік п$D1и неправильному використанні. Ретинол має стати частиною щоденного догляду поступово, щоб у шкіри був час для максимально нетравматичної адаптації», – радить Давид.

Джерело

Поділись


Новини партнерів