6 секретів догляду за пошкодженим волоссям восени

Розкішне волосся прикрашає будь-яку жінку, але краса вимагає догляду. Ми вивчили поширені проблеми з волоссям, що виникають в осінній період. Давайте обговоримо дієві способи, які допоможуть зберегти здоров’я і красу вашого волосся.

Турбота про волосся не може обмежуватися використанням одних лише шампунів, хоч якими б якісними вони не були. Догляд за локонами – це багатоетапний процес, в якому треба враховувати різні дрібниці. Ми вивчили основні чинники, що погіршують стан волосся, і підібрали для вас 6 простих, але ефективних методів догляду.

1. Підстригання кінчиків

Літо – непростий період для наших локонів. Високі температури і відкритий вплив сонячних променів можуть негативно позначитися на стані волосся. Додамо сюди часте фарбування, фен, випрямлячі і тугі зачіски – і ось ваше волосся стає тоншим і січеться. А потім настає осінь і проблеми тільки посилюються. Як би вам не хотілося скоріше відростити волосся або зберегти його довжину, час від часу треба зрізати кінчики. Тим більше що ця процедура лише прискорює ріст волосся.

2. Лікувальні маски

Маски допоможуть повернути волоссю силу, красу, а також прискорити їх ріст. Ви можете використовувати готові маски або приготувати їх вдома. Однак треба пам’ятати про те, що домашні маски швидко псуються. Не зберігайте їх довго. Готуйте невелику кількість маски на один раз, використовуючи тільки найсвіжіші інгредієнти. Маски, безумовно, корисні, але вони набагато ефективніші в поєднанні з лікуванням організму зсередини, особливо з огляду на той факт, що осінній період супроводжується сильним авітамінозом.

3. Вітамінні комплекси

Обов’язково додайте в ваш раціон корисні для імунітету продукти. Однак не варто нехтувати і вітамінними комплексами. Порадьтеся з лікарем і підберіть оптимальні для вас мультивітамінні препарати. Вже через тиждень-другий ви помітите, що волосся стало менше випадати, повернувся блиск, прискорився ріст. Особливо важливо приймати вітаміни, якщо ви час від часу вживаєте алкоголь або часто п’єте каву. І кава, і алкоголь пригнічують корисні речовини і сприяють їх вимиванню з організму. Брак корисних елементів позначається на волоссі не відразу, пройде час, перш, ніж ви помітите поганий стан волосся. Однак чим довше ми тягнемо з лікуванням, тим складніше відновитися. Є більш швидкий індикатор, який свідчить про брак корисних речовин. Візьміть дзеркальце і подивіться на свої губи. Якщо вітамінів не вистачає, то губи тріскаються, сохнуть, а шкіра на них постійно облазить.

4. Вибір і чистка головних уборів

З приходом холодів актуальними стають головні убори, проте часте їх носіння може стати причиною появи лупи. Знімайте шапки, капелюхи і кепки в приміщенні, вибирайте фасони з натуральних матеріалів. Так само необхідно стежити за чистотою уборів. Періть їх і гарненько обполіскуйте, щоб видалити залишки миючих засобів. Щоб убори не втратили свій презентабельний вигляд, треба прати їх вручну, з огляду на температурний режим. Якщо шкіра все одно почала лущитися, використовуйте дієві засоби від лупи.

5. Вільні зачіски

Кінський хвіст не втрачає своєї популярності, адже це одна з найбільш швидких зачісок. До слова, високий і тугий хвіст вважається природним ліфтингом, що допомагає розгладити зморшки. Однак не варто часто робити тугі зачіски, оскільки вони травмують волосяні цибулини і можуть стати однією з причин болю в шкірі голови.

6. Правильне миття голови

Немає нічого приємнішого, ніж прийняти вранці душ, а ввечері поніжитися у ванні. Однак лікарі не рекомендують мити голову занадто часто з кількох причин. Водопровідна вода в більшості міст залишає бажати кращого і кожне купання може шкодити волоссю. Часте миття вимиває шкірне сало, що далеко не завжди корисно. Якщо ви купаєтеся кожен день, то варто купити захисну шапочку для волосся, щоб зайвий раз їх не мочити. Крім цього, багато хто припускає, що травмують помилки при купанні. Розчісуйте волосся перед купанням, не розчісуйте мокре волосся. Шампунь треба вспінювати в долонях, а потім наносити піну на волосся. Миючі засоби треба ретельно вимивати, навіть якщо доведеться довго стояти під душем. Не носіть рушник на голові довше 20-30 хвилин. Сушіть волосся феном у напрямку зверху вниз, а наостанок обдавайте трохи прохолодним повітрям, щоб закрити лусочки. Ніколи не мийте голову дуже гарячою водою – це шкідливо для волосся.

Джерело

Поділись


Новини партнерів