Від яких косметичних процедур варто відмовитися влітку?

Деякі процедури влітку краще не робити, так як вони травмують шкіру, позбавляючи її захисту від сонячних променів.

Не можна забувати очищати шкіру, але глибокі чистки і пілінги краще влітку не проводити – віддайте перевагу більш м’яким методам. Глибокі чистки і пілінги краще робити з жовтня по травень, так як в період високої сонячної активності травмована шкіра буде сильно схильна до впливу ультрафіолетового випромінювання, що загрожує не тільки опіками, але також появою висипу і пігментних плям.

Також влітку не варто проводити процедури відбілювання шкіри. Навіть в зимовий період тим, хто проходить курс відбілювання, рекомендують наносити сонцезахисний крем, так як навіть мінімальний вплив ультрафіолету може привести до гіперпігментації. Протипоказане влітку лазерне шліфування, видалення родимок і папілом.

Взагалі всі процедури, які пов’язані з мікротравмами, а також зняттям верхніх шарів, краще не проводити влітку через високий ризик потрапляння інфекції і сонячного опіку.

Влітку краще не робити ін’єкції ботокса, мезотерапію та інші подібні процедури. Хоча вони не такі небезпечні, як описані вище, але після ін’єкцій краще не з’являтися на сонці хоч би декілька днів.

Якщо хочете позбутися від зайвого волосся за допомогою лазерної епіляції, краще пройдіть курс заздалегідь. Влітку лазерна епіляція чревата опіками, а також появою гіперпігментації.

Поділись


Новини партнерів