Як позбутися бактерій і відмерлої шкіри на стопах

Ваші стопи перевтомилися, сверблять, неприємно пахнуть або занадто сухі? Цей простий натуральний засіб допоможе позбутися відмерлих клітин шкіри, вбити бактерії та підтримувати ніжки красивими й здоровими.

Стопи – це опора нашого тіла.

Протягом десятків років він був одним із найкращих натуральних продуктів для догляду за стопами та нігтями. Річ у тім, що яблучний оцет дуже добре дезінфікує та видаляє відмерлі клітини.

Деякі люди надають перевагу білому оцту. Утім було доведено, що саме оцет, який виготовляють із яблук, має виняткові властивості.

Наприклад, його регулярне використання допомагає зменшити грибкові інфекції, що у свою чергу знімає спричинені ними сухість і свербіж шкіри.

Це натуральний пом’якшувальний засіб, що видаляє відмерлі клітини, мозолі й інші вади, які впливають на вигляд стоп.

Завдяки своєму кислотному характеру цей оцет також чудово нейтралізує запахи. Така властивість стане в пригоді людям, які страждають через неприємний запах стоп і надмірне потовиділення.

Насправді, він також містить досить багато оцтової кислоти. Саме тому яблучний оцет діє як натуральний засіб проти зморшок і потрісканої шкіри. Крім того, він також пришвидшує загоєння невеликих ран.

І насамкінець, найкраще з усього цього те, що яблучний оцет забезпечує стопи необхідною їм додатковою вологою.

Як приготувати цей засіб з оцтом для стоп

Є різноманітні секрети використання яблучного оцту, які дозволяють максимально скористатися його чудовими властивостями. Те саме стосується і догляду за стопами.

Насамперед, варто зазначити, що не потрібно наносити оцет безпосередньо на шкіру. Річ у тім, що він містить певні складники, які можуть діяти агресивно. Для досягнення найкращих результатів завжди варто розчиняти оцет водою.

Найпростіший спосіб відчути на собі переваги яблучного оцту – зробити 20-хвилинну ванночку для стоп. Її можна доповнити солями або ефірними оліями.

Інгредієнти

  • ½ склянки яблучного оцту
  • 2 літри теплої води
  • 10 крапель ефірної олії на ваш вибір
  • 1 столова ложка харчової соди (на бажання)

Вказівки

  • Нагрійте воду до температури, яку зможуть витримати стопи. Потім змішайте її з яблучним оцтом.
  • Перелийте суміш води та яблучного оцту в невелику ванночку. Додайте 10 крапель ефірної олії.
  • Сядьте в зручному місці та занурте стопи у ванночку на 20-30 хвилин.
  • Якщо хочете, додайте столову ложку харчової води, щоб посилити відлущувальні властивості засобу.
  • Повторюйте процедуру щовечора впродовж місяця, щоб максимально відновити вигляд стоп і покращити їхній стан.

Це варто запам’ятати

Ефект цього натурального засобу може бути дещо інший у кожному окремому випадку. Річ у тім, що інгредієнти діють по-різному залежно від типу шкіри.

Результати не стануть помітні за один день. Для того, щоб відчути різницю, засіб потрібно використовувати регулярно.

Зазвичай яблучний оцет не має побічних ефектів. А втім, радимо протестувати його на невеликій ділянці шкіри, перш ніж використовувати ванночку.

Щоби стопи виглядали здоровими, гладенькими та красивими, добре було б чимось доповнити яблучний оцет. Наприклад, можна щодня наносити натуральний зволожувальний крем. 

Джерело

Поділись


Новини партнерів