Пілінг для волосся голови

Волосся

У гонитві за красивим і сильним волоссям прекрасні леді часто забувають про шкіру голови, яка вимагає не менше педантичного догляду. Останнім часом часто говорять про таку процедуру, як пілінг для волосся, тому варто розібратися, що ж це таке.

Поняття про пілінг для волосся

Відомо, що пілінг – це процес очищення. Що стосовно шкіри голови, очищати її потрібно від ороговілих клітин, залишків засобів для укладання і забруднень. Проводиться дана процедура в косметологічних салонах або в домашніх умовах.

Очищення шкіри голови в салоні

Звичайно ж, похід в косметичний салон – це найкраще рішення. Пілінг для волосся – це непроста процедура, що вимагає як часу, так і майстерності виконання. Складається вона з декількох етапів:

Перший – підготовчий, не викликає особливих питань. Шкіру голови необхідно зволожити, як правило, використовуються спеціальні лосьйони, які втираються в основу волосся.

Другий етап вимагає особливої ​​обережності. Безпосередньо на шкіру наноситься спеціальний розчин, один з компонентів якого – фруктова кислота. Саме ця маніпуляція сприяє злущуванню відмерлих клітин і видалення непотрібних забруднень.

Заключний етап – це використання поживних масок, лосьйонів.
Займає весь процес близько години, а результат буде видно вже через тиждень.

Пілінг волосся в домашніх умовах

Проводити процедуру можна і вдома. Звичайно, таких результатів, як в салоні краси, навряд чи можна досягти, але все одно користь буде. Рецептів багато, популярні компоненти – сіль, цукор, кава, використовується і сода. Бажано додати і вітаміни для росту волосся, наприклад, D.

Сольові процедури. Сіль активно використовується в косметології, добре підходить вона і для процедури пілінгу. Сіль потрібно змішати з реп’яховою олією, додати кілька крапель ефірної олії для кращого ефекту. Скраб готовий! Одне «але»: такий склад протипоказаний людям з сухим типом шкіри і схильним до алергічних реакцій.

Рецепт для кавоманів. Для приготування суміші використовується мелена кава. Додатковий інгредієнт – оливкова олія. Очищає склад відмінно, але для проблемних випадків не підходить.

Вівсяний пілінг. Буде потрібно ретельно подрібнити пластівці і зробити з них кашку. Таке «блюдо» підійде тим, кому всі перераховані вище процедури були протипоказані, а саме – власницям чутливої ​​шкіри.

Рисовий рецепт. Дрібно подрібнений рис з декількома ложками сметани або знежирені вершки допоможуть очистити шкіру голови, при цьому одночасно живлячи її.

Содовий пілінг. Соду необхідно розвести водою кімнатної температури і нанести на проблемні ділянки. В даному випадку обов’язковий наступний етап: змивати скраб необхідно підкисленою водою, найкраще підходить фруктовий оцет в рівних порціях з теплою водою.

Всі варіанти гарні, проте зловживати ними не варто. Одна-дві процедури на місяць приведуть ваше волосся в порядок. Результат від процедур буде помітний неозброєним поглядом.

Поділись


Новини партнерів