Дерматологи розповіли в якій воді мити голову небезпечно для здоров’я

Дерматологи заявили, що мити волосся водою, температура якої нижче 10 і вище 40 градусів, небезпечно для здоров’я. Через це не тільки може з’явитися головний біль, але і постраждають кінчики волосся, і це в результаті призведе до випадання.

У воді з-під крана знаходяться хімікати, які викликають роздратування шкіри голови. Тому дерматологи радять мити волосся бутильованою очищеною водою. Також добре підійдуть фільтри, які покращують якість води. Медики закликають не мити голову водою, температура якої нижче 10 і вище 40 градусів. У цьому діапазоні умови є допустимими, тому що не завдають шкоди шкірі і не призводять до випадання волосся. Погіршення стану кінчиків сприяє і проведення часу під водою. Косметологи і медики рекомендують проводити в душі не більше 15 хвилин.

Якщо волосся сухе, то слід використовувати спеціальні ополіскувачі, які створять захисний шар для волосся, а власникам жирного волосся не слід мити голову під водою з температурою нижче 20 градусів. Якщо дотримуватися цих порад і не мити голову сильно холодною і гарячою водою, то можна буде в старості зберегти здорову шкіру.

Джерело

 

Поділись


Новини партнерів