Набридли мішки під очима? Скористайся трьома легкими способами

Не секрет, що деякі люди страждають від мішків під очима. Це поєднання обвисання шкіри і набряку на очах, який багатьох починає лякати. Якщо ви зіткнулися з такою проблемою, це не привід впадати у відчай.

Перш, ніж починати боротися з проблемою, варто зрозуміти, звідки вона виникає. Як правило, є дві причини, які сприяють утворенню мішків під очима. По-перше, може бути спадкоємна недуга. По-друге, це може бути результат неправильного способу життя. Елементарне недосипання може привести до такого результату.

Зрозуміло, простіше не допустити утворення мішків, ніж боротися з ними. Тому обов’язково дотримуйтесь режиму харчування, відпочинку і сну. Уникайте стресів, конфліктів, депресій, відпочивайте від роботи за комп’ютером. Включіть в своє життя фізичні навантаження. Не забувайте робити гімнастику для обличчя.

Можна відвідувати косметологічні процедури. Наприклад, відмінно допомагає в профілактиці лімфодренаж. Він створює відмінні умови для виведення надлишкової рідини, покращує циркуляцію крові і лімфи.

Але навіть якщо все-таки проблема до вас нагрянула, позбутися від неї можна. Для цього можна використовувати фейсфітнес. Розповімо про легкі вправи для розгону лімфи і поліпшення кровотоку.

Розмістіть вказівні пальці на зовнішні куточки очей під нижніми віями, тільки не натискайте. Примружте нижні повіки, піднявши їх вгору. У цей момент ви повинні відчути м’язову пульсацію під вказівними пальцями. Подивіться вгору. Щоб збільшити опір, потягніться обличчям вперед, а плечі намагайтеся відвести назад.

Потім затримайтеся в цьому положенні, дорахував до 40. З максимальною силою зажмурте очі. І не напружуйте при цьому всі лицьові м’язи. Щоб уникнути появи зморшок на лобі – зафіксуйте положення брів, поклавши на них вказівні пальці. Зробіть вісім повторів з 30 секундною перервою.

Це нескладна вправа допоможе вам позбавитися від мішків під очима і поліпшити ваш зовнішній вигляд.

Джерело

Поділись


Новини партнерів