Секрети краси італійок: ТОП-5 популярних б’юті-прийомів для нев’янучої краси

Уявити італійську красу досить просто: темне волосся, червона помада, загадковий і пристрасний погляд – це зразок жіночності, яка поєднує в собі сексуальність і витонченість стилю. Секрет краси італійок простий: використання лише натуральних інгредієнтів в догляді за шкірою обличчя, тіла і волосся.

Пропонуємо твоїй увазі ТОП-5 популярних б’юті-прийомів італійок:

  1. Застосовувати лише натуральні компоненти в косметиці по догляду.  Багато італійських дівчат не користуються косметикою з хімією. Вони вважають за краще доглядати за шкірою обличчя і тіла, а також за волоссям спеціальними оліями: оливковою, аргановою, мигдальною, кокосовою, маслами авокадо і жожоба. Щоденне використання масел надає шкірі пружності, м’якості і легкої рівної засмаги. А волосся набуває доглянутого вигляду без використання хімії.

Секрети краси італійок

  1. Завжди використовувати сонцезахисний крем. Оскільки Італія відрізняється палючим сонцем, дівчата змушені використовувати спеціальні сонцезахисні креми з високим SPF-фактором. На думку італійських дівчат, щоб продовжити молодість і пружність шкіри, а також отримати легку рівну засмагу, потрібно завжди використовувати сонцезахисні креми, так як сонце здатне зістарити шкіру.
  2. Використовуй кавовий скраб. Італійки люблять застосовувати все натуральне. Вони вважають, щоб позбутися целюліту і розтяжок, потрібно 2-3 рази в тиждень використовувати скраб з перемелених зерен кави з додаванням пари крапель кокосового масла. Цей скраб здатний не тільки видаляти відмерлі клітини шкіри, але і є відмінним зволоженням для тіла.
  3. Роби акцент на очі і губи. У макіяжі італійські дівчата вважають за краще поєднувати акцент на очі у вигляді чорних стрілок і яскравий акцент на губи у вигляді червоних або винних матових помад. Навіть якщо на вулиці стоїть спекотна погода, італійських дівчат це не зупиняє – красивою потрібно бути завжди!

Секрети краси італійок

  1. Використовуй легкий парфум. Жодна італійська дівчина не дозволить собі вийти на вулицю без, легкого і квіткового аромату, що вабить. Головне правило – ніжний аромат, а не шлейф з їдких композицій.
Поділись


Новини партнерів