ТОП-5 правил по догляду за зоною декольте

Чарівна зона декольте — фактор безумовної гордості кожної жінки. Головне вміти правильно доглядати за своєю груддю.

Існують п’ять рекомендацій по догляду за головним предметом жіночої гордості.

1. Зручний бюстгальтер. Носити білизну слід почати під час статевого дозрівання. Таким чином ти допоможеш шкірі грудей, знявши з неї частину навантаження при підтримці молочних залоз. А значить, вона не буде розтягуватися, і відповідно не постаріє раніше часу. Правильний бюстгальтер повинен підтримувати груди, а не перетискати їх.

2. Важливим аспектом при догляді за грудьми є регулярне використання масок і кремів для шкіри грудей. Підтримання еластичності шкіри за допомогою регулярного зволоження допоможе запобігти появі розтяжок і обвисання.

3. Вибирай тільки професійні засоби, призначені для догляду за шкірою грудей. Вони містять необхідний набір елементів спеціального призначення. Але також ти завжди можеш приготувати маски і креми самостійно. Так, прекрасний догляд за жіночими грудьми можна здійснювати з допомогою парафінотерапії, яка вже давно використовується для підтримки молодості шкіри рук, шиї та обличчя.

4. Правильний догляд за жіночими грудьми передбачає відмову від лужного мила, спиртовмісних і будь-яких інших дратівливих засобів. Шкіра грудей дуже ніжна, тому для дотримання гігієни слід віддавати вибір виключно м’яким засобам.

5. Обмивання зони декольте і молочних залоз слід проводити не рідше ніж раз в день, а в жаркий час частіше. При появі підвищеної пітливості, слід користуватися гіпоалергенними тальками.

Джерело

Поділись


Новини партнерів