Зачіска кінський хвіст: 4 варіанти стильної укладки на літо

Зачіска кінський хвіст є однією з універсальних і простих укладок, яка прекрасно підійде в жарку погоду в літній сезон. Така зачіска є не тільки найзручнішою для літа, а й вважається стильною зачіскою 2017 року, пише Жіночий Світ.

Зачіска кінський хвіст ідеально підійде як для повсякденної прогулянки, тренування або навіть для важливого заходу і торжества. Варіацій зачісок з кінським хвостом багато, і ми обрали самі стильні та оригінальні укладання, які стали найбільш затребуваними влітку 2017 року.

  • Кінський хвіст з завитими локонами.  Для більш романтичного і стильного образу на літо обирай укладку кінський хвіст з легко завитими локонами. Щоб додати своєму стилю родзинку спробуй прикрасити модну зачіску яскравими шпильками.

Зачіска кінський хвіст

Зачіска кінський хвіст

Зачіска кінський хвіст

  • Кінський хвіст з плетінням. Ідеальною зачіскою на пляж влітку послужить кінський хвіст з різними видами плетіння. Така зачіска буде доречно виглядати як з зовсім маленькою, так і з великою і недбалою косою.
Зачіска кінський хвіст

Зачіска кінський хвіст

Зачіска кінський хвіст

  • Гладкий кінський хвіст. Не менш стильною і модною укладкою є кінський хвіст з гладко пригладженим волоссям. Щоб створити таку укладку тобі варто зачесати волосся і обробити коріння розгладжуючим спреєм. Далі розподіли засіб по всій довжині за допомогою гребінця.
Зачіска кінський хвіст
  • Кінський хвіст з розпущеним волоссям. Якщо ти не хочеш повністю збирати волосся у хвіст, можеш зробити укладку кінський хвіст на злегка розпущеному волоссі. Збери верхні пасма, зав’яжи їх високо і туго в хвіст, а нижнє, розпущене волосся, накрути на великі локони, потім в кінці побризкай все лаком. Така зачіска не залишить нікого байдужим!
Зачіска кінський хвіст

Зачіска кінський хвіст

Поділись


Новини партнерів