Як часто варто стригти волосся

Для того, щоб попередити розщеплення волоса, яке починається з посіченого кінчика, а потім піднімається вгору, приводячи рано чи пізно до поломки і, в підсумку, до витончення волосся, варто періодично підстригатись. І не вірте, що посічені кінчики можна склеїти, а значить, стригтися не обов’язково. Склеїти щось можна, але тільки на час – до першого миття голови.

Втім, є люди, кому варто робити це частіше – раз на місяць. Стригтися кожні чотири тижні потрібно тим, у кого дуже тонке від природи волосся (ламається частіше), хто часто робить гарячу укладку або регулярно фарбується. У всіх перерахованих випадках волосся пошкоджуються, а тому вимагає більш частої стрижки кінчиків.

Зрозуміти, що вам пора в салон, можна, подивившись на кінчики волосся. Якщо вони посічені або ніби пирпалені, вирушайте до майстра. Або якщо стали помітно сухими. І пару слів про стрижку. Хороша коротка стрижка при правильному догляді за волоссям, за словами Мері Кейт, відомого стиліста, повинна тримати форму до восьми тижнів. Якщо ж вона стає непривабливою раніше – значить, є проблема або в майстра, який стриг, або в догляді за шкірою голови і волоссям.

Джерело

Поділись


Новини партнерів