ТОП-5 порад по зберіганню косметики

Як правильно доглядати за засобами макіяжу, зберігати і змінювати їх, щоб уникнути неприємних наслідків у вигляді алергічних реакцій шкіри на прострочену косметику.

Ми пропонуємо вам п’ять рекомендацій по правильному зберіганню та використанню косметики.

1. Не зберігайте розпаковану косметику для макіяжу очей більше як півроку. Засоби для макіяжу з часом обзаводяться бактеріями, а також змінюють свої властивості і консистенцію: стають сухими і густіють. Туш слід міняти кожні три-чотири місяці, щоб уникнути кон’юнктивіту.

2.  Будь-яка косметика зберігається до двох років з дати виготовлення. Косметика на водній основі зазвичай зберігається не більше року, справа в тому, що вода поступово випаровується, бактерії починають розмножуватися, а властивості косметики значно погіршуються. Наявність алкоголю або спиртовмісних компонентів і консервантів значно розширює терміни придатності продукту.

3. Ніколи не використовуйте косметику з кимось ще. Це прямий шлях до виникнення інфекцій для очей і шкіри. Це ж стосується використання різних пробників або тестерів в магазинах косметики. Використовуйте тільки ті зразки, які ви самі відкрили. Спробуйте в магазинах і салонах тільки те, що гігієнічно. Шкіра у всіх різна, і ніколи не знаєш, як вона буде реагувати на бактерії з чужого обличчя.

4. Чистіть пензлик для макіяжу раз в два тижні. Деякі фахівці радять проводити миття кісточок раз в тиждень. Але, швидше за все, все залежить від того, наскільки інтенсивно ви користуєтесь своїми “інструментами краси”. Якщо кисті будуть завжди чистими – це збереже їх свіжими і зупинить розмноження бактерій, а макіяж завжди буде гарних відтінків.

5. Зберігати в холодильнику варто тільки ті засоби, для яких це вказано в інструкції (наприклад, киснева косметика). Більшість косметичних засобів не витримують сильного зниження температури. Зберігання у ванній – теж не кращий вибір. Висока вологість протипоказана більшості продуктів. Парфуми можна зберігати в холодильнику, але й при кімнатній температурі вони своїх властивостей не втратять.

Поділись


Новини партнерів