Перевірте себе: в якому порядку треба наносити засоби для особи насправді

Дуже добре якщо ви ретельно очищаєте свою шкіру і ніколи не забуваєте змивати косметику на ніч, а ще маєте в beauty-арсеналі правильно підібрані сироватки і маски (далі за списком). Однак якщо ви при цьому плутаєте послідовність нанесення – картина відразу змінюється.

Справа в тому, що продукти, нанесені в неналежному порядку, по-перше, можуть втратити свій ефект (бар’єр на шкірі, утворений, наприклад, олією для обличчя, завадить всмоктуванню інших компонентів, що містяться в наступному на черзі продукті). По-друге, наші дії можуть блокувати зволоження шкіри (якщо невірна схема увійде в звичку, це може спричинити серйозні наслідки, такі як передчасні зморшки і втрата еластичності, спровоковані перманентним станом зневоднення).

Засіб для зняття макіяжу

Якщо ви користуєтеся декоративними продуктами, сонцезахисним засобом або засобом на основі силіконів, то в першу чергу необхідно змити з шкіри всі ці шари засобом для демакіяжу. Щоб позбутися від залишків макіяжу в один етап, придбайте засіб, призначений і для області обличчя, і очей. Продукти, орієнтовані на усунення макіяжу тільки на поверхні шкіри, недостатньо сильні для видалення продуктів макіяжу очей.
Муси, молочко і міцелярна вода допоможуть усунути забруднення власницям сухого типу шкіри. Для жирної шкіри краще підбирати очищаючі гелі або пінки: вони дозволяють регулювати роботу сальних залоз. Що стосується комбінованого і нормального типів шкіри обличчя, відштовхуйтесь першочергово від своїх індивідуальних переваг. Вибирайте серед тих засобів, на яких є позначка «для всіх типів шкіри».

Очищуючий засіб

Це другий етап, якщо ми говоримо про очищення перед сном, і перший – якщо маємо на увазі процедуру ранкового очищення. Так, ваш засіб зобов’язується позбавити шкіру від усіх забруднень і глибше проникнути в пори, завершивши тим самим процедуру очищення.
Ми рекомендуємо придивитися до засобів, що не містять сульфатів: вони менше послаблюють захисний бар’єр.

Ексфоліант

Пам’ятаємо, що скрабувати шкіру слід не частіше 2-х разів на тиждень. Процедура пілінгу видалить ороговілі клітини і дозволить засобам для догляду глибше проникнути в шкіру. На виході ми отримуємо рівніший тон шкіри.

Тонуючий засіб

Нагадаємо, що тонік нормалізує pH-баланс після впливу очищувальних продуктів.

Якщо сьогодні ви не плануєте скрабувати шкіру, відразу після очищення переходьте до тоніку. До слова, нагадаємо про обов’язкове правило догляду: проміжок часу між завершенням очищення і нанесенням тоніка не повинен перевищувати 3-х секунд.

Спеціальні засоби

Якщо ви користуєтеся засобом, спрямованими на боротьбу з акне, то саме час взяти його на beauty-озброєння якраз після використання тоніка. Крім того, після останнього ми зазвичай наносимо на обличчя маски або сироватки.

Хімічний Санскрін

Його ми використовуємо після всіх вищезазначених засобів і обов’язково перед зволожуючим кремом. Не забуваємо, звичайно, наносити засіб на всі відкриті ділянки тіла.

Зволожуючий крем для обличчя та області навколо очей

Зволожуючим кремом потрібно користуватися завжди (зверніть увагу, що, навіть якщо шкіра жирна, це зовсім не означає, що вона в достатній мірі зволожена). Крем для області навколо очей в молодому віці використовуємо тоді, коли маємо відчуття стягнутості. Після 30-ти робимо ставку на засіб, спрямований на боротьбу з віковими змінами, і використовуємо його щодня.

Олія для обличчя

Це необов’язковий пункт, але якщо ви віддаєте перевагу олії для обличчя, то на цьому етап зволоження варто закінчувати. Справа в тому, що вона утворює на шкірі бар’єр, через який компонентам інших зволожуючих продуктів уже не пробратися.

Поділись


Новини партнерів