Краса – страшна сила: 5 б’юті-трюків в макіяжі, які відлякують чоловіків

Макіяж не тільки може підкреслити жіночу красу, а й зіпсувати її. Чоловік злякається навіть від найкрасивішої дівчини, якщо на ній занадто багато косметики або ж макіяж зроблено без смаку і вульгарно. Пам’ятай, що макіяжу на обличчі завжди має бути в міру. Дивись, які б’юті-прийоми в макіяжі найбільше відлякують чоловіків.

  • Помади дивних відтінків. Чоловіків відлякують яскраві кольори помад на губах: зелені, сині, сірі, чорні, фіолетові. Запам’ятай, чоловіки цінують природність, тому ці відтінки помад на дівчатах виглядають не надто привабливо.
  • Щільний тональний крем. Для того щоб отримати рівний тон шкіри обличчя, зовсім не обов’язково наносити щільний тональний крем. Чоловік може подумати, що у тебе під шарами “штукатурки” страшні прищі і пігментні плями. Відмовся від щільного тонального крему і віддай перевагу легким ВВ або СС кремам.
  • Автозагар. Нерівно нанесений автозагар, та ще й на білу шкіру, буде виглядати незграбно. Тим більше, що твоєму обранцеві такий ефект явно буде не до смаку.
  • Нарощені вії. У міру нарощені вії приваблюють чоловіків. Але якщо ти використовуєш накладні вії а-ля “лялька”, то це хороший спосіб відлякати чоловіка.
  • Брови “ниточкою”.  Тонкі брови вже давно вийшли з моди. І навіть якщо тебе природа не нагородила красивими густими бровами, рекомендуємо подивитися відеоуроки, як візажисти надають бровам друге життя.
Дивись, як перетворити свої брови:
Поділись


Новини партнерів